Peklo / New Jersey Devils / Nemáme co ztratit, play off neuděláme, říká Hall po další porážce s Columbusem

Nemáme co ztratit, play off neuděláme, říká Hall po další porážce s Columbusem

Play off je ztracené, Taylor Hall to ví.Pouze řekl to, co už je jasné. Ačkoliv mají matematicky Ďáblové stále šanci, je zřejmé, že pátý rok po sobě fanoušci z Newarku nezažijí chuť play off. „Upřímně teď nemáme co ztratit, play off neuděláme. Nejsme tým na play off. Takže se teď můžeme akorát soustředit na naši hru. A zrovna dneska jsme odvedli docela dobrou práci,“ myslí si Taylor Hall.

„Zrovna teď pro nás není snadné vstřelit gól. Ale myslím, že spoustu věcí jsme dnes udělali dobře. Vím, že vyhrát je to nejdůležitější, ale kluci dnes bojovali a z ledu mohou odcházet s pocitem, že tam nechali všechno. Budeme se ještě zlepšovat,“ říká centr Travis Zajac.

Mužem zápasů s Columbusem nebyl nikdo jiný, než Sergej Bobrovsky (brankář Columbusu). Ten si připsal již třetí vychytanou nulu v řadě. „První zápas jsme ho moc neprověřili. Dneska ano. A byl fantastický,“ chválí gólmana soupeře trenér John Hynes.

Na straně druhé stál Keith Kinkaid. A odvedl opravdu dobrou práci. „Byl jsem opravdu motivovaný se předvést. Dneska jsme hráli opravdu dobře. Rozdíl byl v Bobrovskym,“ řekl Kinkaid, který odchytal celý zápas poprvé od 19. února. Tehdy pustil šest puků za svá záda.

Kinkaida pochválil i dnes upřímný Taylor Hall, jenž nastoupil v první lajně se Zajacem a Palmierim. „Keith dneska chytal skvěle. Máme v týmu spoustu chlapů, kteří chtějí využít každé své šance. A on má opravdu hodně co dokázat. Jsme za něj šťastní.“

„Myslím, že Keith hrál opravdu dobře. Columbus měl mnoho nebezpečných šancí a on to pochytal,“ chválí gólmana Devils i kouč Hynes. Sedmadvacetiletý Kinkaid letos končí svou dvouletou smlouvu na 1,45 milionu dolarů. Devils se tak musí rozhodnout, zda jej podepíší a budou riskovat ztrátu při rozšiřovacím draftu nebo jej nechají jít.

Už tři zápasy vynechal kapitán Andy Greene, kterého zastihla životní tragédie, když mu nedávno zemřel otec. Na čtvrteční zápas s Coloradem by už ale měl být v sestavě.

 

 

Čtěte také

GAME 19