Peklo / Ohlasy / Taylor Hall: Komunikace mezi obranou a útokem vázne

Taylor Hall: Komunikace mezi obranou a útokem vázne

New Jersey dokázalo vstřelit několik gólů, což bylo jistě pozitivní. Na druhou stranu však nedokázalo udržet vedení a následně prohrálo na nájezdy, opět.

„Je to tak nějak stejné jako posledních dvacet utkání,“ nic nezastíral Cory Schneider. „Byli jsme blízko, ale ne natolik, aby se vyhrálo. Jsou nebezpeční a my jsme je nechali vrátit se do hry.“

„Bylo dobré, že se nám podařilo dát tři góly,” souhlasil John Hynes. „Zklamalo nás ale, že vyrovnali v oslabení. Když se na to podíváme, právě tyto momenty často rozhodují zápasy. Jako třeba dnes. Jak říkám, je to zklamání a nemělo by se to stávat.”

Gól v oslabení dal Winnipeg i přes to, že Hynes se speciálně na tento aspekt hry připravoval. S hráči rozebíral jak Jets hrají v oslabení agresivně a že se lehce mohou dostat do protiútoku.

„Nechtěli jsme jim dovolit tolik šancí, kolik jsme dovolili,” řekl Taylor Hall.„Schneider kvůli nám musel makat celých 65 minut. Bohužel asi tak, jako po většinu sezóny. Nedaří se nám držet puk v pásmu. Mají několik, rychlých, šikovných hráčů v týmu a my jsme si s tím nevěděli rady. Tohle nám opravdu nejde. Komunikace mezi obranou a útokem vázne.”

Hall byl navíc naštvaný, že v prodloužení nedostal možnost nájezdu po hákování Blakea Wheelera. Pohrával si s myšlenkou, zdali by i tyto situace nemohlo posoudit video. A John Hynes s ním pouze souhlasil.

„Myslím, že je to dobrá otázka,” dodal John Hynes. „Nemám problém o tom mluvit. Viděli jste, co se stalo. Je pro mě obtížné po posledních zhruba třech týdnech ohodnotit co je nájezd a co není. Dnes ale podle mne nebylo co řešit…”

Na druhou stranu si Hall uvědomuje, že by to nebylo dobré pro hru samotnou.

„Nemyslím si, že diváci chtějí vidět konzultování každého aspektu hry,” přidal Taylor Hall. „Hokej je rychlá hra. Nechcete ji stále pozastavovat, ofsajd a nedovolené bránění gólmana je dost.”

Zajímavosti

  • Momentální statistika Devils po nájezdech je 3-3. Celkově ve všech prodloužení i s případnými nájezdy 9-14.
  • Šestý gól Beaua Bennetta je vyrovnáním jeho nejlepšího skóre v dosavadní kariéře.
  • Detroit Red Wings byl v noci oficiálně eliminován ze snahy o playoff. To znamená, že poslední zápas 9. dubna proti Devils, bude posledním zápasem v Joe Louis Arena.
  • Zápas proti Winnipegu byl poslední v této sezóně proti Západní konferenci. Devils deset vyhráli, jedenáct prohráli a sedm prohráli v po základní hrací době.

Čtěte také

NICO HISCHIER – UPDATE

Kapitán Devils, švýcarský útočník Nico Hischier, byl oficiálně napsán na listinu zraněných hráčů zpětně od 27. února 2021. V zápase proti Washington Capitals byl nešťastně zasažen pukem do ochranného plexi na helmě. Náraz byl tak silný, že mladému kapitánovu zlomil v přední části obličeje sinus (prostor, kde jsou dutiny) a tak jej vyřadil ze hry. …