Peklo / Binghamton Devils / 10 hráčů, kteří nejvíce zaujali během turnaje nováčků

10 hráčů, kteří nejvíce zaujali během turnaje nováčků

Prospects Challenge 2018 se Ďáblům vydařila, vyhráli dva zápasy ze tří a skončili na druhém místě. Navíc vstřelili pěkných šestnáct branek! Není tedy divu, že zaujali především ofenzivní borci. Nad tím vším se zamyslel redaktor Chris Ryan za nj.com…

Joey Anderson
Na turnaji nováčků hrál poprvé. Nastoupil do všech tří utkání a dvakrát se mu podařilo skórovat. Hrál přesilovky, oslabení, v první lajně, ve třetí lajně… Prokázal svou univerzalitu a trenéry rozhodně svými výkony potěšil.

Blake Speers
Ten hrál podobný turnaj již počtvrté v kariéře, byl tedy považován za lídra a dokonale to splnil. Nejenže byl produktivní, ale zahrál si i na pravém křídle a na centru. Rád by se letos prosadil do kádru pro NHL, zatím vykročil dobře…

Cam Johnson
Mladý brankář odchytal druhé utkání na turnaji proti Pittsburghu a výraznou měrou se podílel na výhře 6:2. Hned na začátku utkání předvedl výborný akrobatický zákrok, což mu dodalo sebevědomí. Čeká ho účast na prvním tréninkovém kempu a boj o post jedničky v AHL.

Brett Seney
Kanadský forvard sice není žádný nařachanec, ale přesto se bez bázně a hany pohyboval okolo branky soupeře velice často. Navíc je rychlý, vstřelil gól a bylo na něm znát, že si věří. Hrál tedy přesně tak, jak kouč týmu Mark Dennehy vyžadoval.

John Quenneville
Také synovec slavného trenéra se zhostil role zkušeného forvarda a prokázal, že jde o talentovaného hráče. Nastupoval i na oslabení, což by mu mělo pomoci v boji o sestavu pro nadcházející sezonu.

Ty Smith
První vyhrání z kapsy vyhání, jasně, ale zatím se zdá, že se Smithem při draftu Ďáblové nešlápli vedle. 18letý bek si při turnaji počínal jistě, neztrácel mockrát puky a prokázal, že má potenciál. Ještě je ale samozřejmě na čem pracovat.

Michael McLeod
V prvním utkání moc vidět nebyl, ve druhém zůstal mimo sestavu, ale ve třetím zazářil. Ve třetí třetině vstřelil dvě branky a sám doufá, že na to v tréninkovém kempu naváže, aby se letos podíval do NHL.

Brandon Gignac
Gignac se do hry vrátil poprvé od svého zranění, kvůli čemuž se například nemohl účastnit kompletního kempu nováčků. Přesto se cítil připravený do akce a ukázalo se, že se opět může dostat do pohody. V zápase s Penguins dvakrát skóroval.

Colby Sissons
Další zástupce defenzivních řad. Sissons má za sebou skvělou sezonu ve WHL, kde byl třetí nejproduktivnější obránce. Na turnaji dal gól a připsal si dvě asistence, na což bude chtít v tréninkovém kempu navazovat.

Kompletní souhrn o turnaji nováčků jsme vám přinesli včera. Přečíst si ho můžete ZDE.


Zdroj: Chris Ryan/nj.com
Foto: Andrew Mills/NJ Advance Media

Čtěte také

10 nejzajímavějších věcí, které se Devils přihodí v nové sezoně

Vypadá to jako špatný až nereálný nápad pokusit se předpovědět, co všechno se stane Ďáblům v nové sezoně, když převažuje taková nejistota, že? To ale neznamená, že se o to nepokusíme. Devils zahájí sezónu bez čtyř klíčových hráčů – jeden z důvodu odchodu do důchodu, jednoho z důvodu zranění a dvou dalších z důvodu zpoždění …