Peklo / Ohlasy / Snažím se zlepšovat, ale výsledky nejsou takové, jaké bych chtěl, mrzí Schneidera

Snažím se zlepšovat, ale výsledky nejsou takové, jaké bych chtěl, mrzí Schneidera

Smutně se na to kouká, smutně se to čte, ale realita je bohužel taková – přišla další porážka, tentokráte v poměru 2:4 s Minnesotou Wild.

A co je ještě horší, brankář Cory Schneider prohrál podvacáté za sebou, poslední vítězství vychytal v NHL 27. prosince 2017! „Dnes jsem se cítil aktivně, měl jsem přehled o puku, ale výsledek není takový, jaký bych si přál,“ řekl smutně po zápase s 29 zákroky na kontě.

„Musí se to už změnit, dřív nebo později. Já se jen snažím zlepšovat. Vím, že před sebou máme těžký rozpis, ale pokud dostanu šanci, budu na sobě pracovat,“ dodal Schneider.

Hráči Devils si byli plně vědomi toho, že nesplnili předzápasový plán. „Herní plán Minnesoty byl udržet soupeře pryč od zóny, ze které dávají góly. My jsme se zase do těchto zón chtěli dostat a dávat z toho góly, ale vůbec se nám to nedařilo,“ hlesl Kyle Palmieri.

„Do těchto oblastí se ale dostávat musíme. Wild odvedli v tomto směru dobrou práci, nedalo se s tím mnoho dělat,“ uznal zkušený střelec.

Vzhledem k neuspokojivým výsledkům už se více a více spekuluje o výměnách hráčů, kterým po této sezoně končí smlouva, za draftové volby či mladé naděje. Jedním z příkladů byla již uskutečněná výměna Boylea do Nashvillu za druhé kolo draftu 2019.

Další na seznamu by mohl být jeden z nejlepších defenzivních beků v týmu Ben Lovejoy. „Přemýšlím o tom téměř každý den,“ přiznal v rozhovoru pro NJ Advance Media. „Miluju hrát zrovna za New Jersey, jsem tu spokojený i po životní stránce a každý den mě to tu baví. Bohužel ale nejsme úspěšní a pochopím, když se něco takového stane,“ doplnil sám.

„Momentálně jsem ale Ďábel. Mám obrovský respekt k majitelům, trenérům, spoluhráčům a všem, co tu pracují. Odevzdávám vždy své maximum a hodlám v tom pokračovat. Pokud mě vymění, tak odevzdám své maximum i novému zaměstnavateli,“ nechal se slyšet Lovejoy.

Menší psychologická vložka:
Jak Ben Lovejoy říká – stále je Ďábel. A Ďáblové jsme stále i my, tak tomuto týmu nepřestávejme fandit. Pokud nás vymění, začněme fandit tedy týmu, do kterého nás vymění. Ovšem pochybuji, že by jim s našima no-trade klauzulema něco prošlo :-)

Ano, není to momentálně nejlehčí období, ovšem věřme dlouhodobým (zdůrazňujeme toto slovo) plánům pana Raye Shera. A fanděme už třeba opět dnes večer ve 21:00 SEČ v zápase proti Carolině Hurricanes! Stream bude znovu na webu.

Čtěte také

Travis Zajac: Po prvním gólu jsme přestali hrát

Ďáblové v dalším ze série rivalitních zápasů proti týmu New York Rangers doslova vyhořeli. Sice skórovali jako první, ale konečný výsledek je ve prospěch týmu z Manhattanu. Devil měli celou hru střeleckou i celkově statistickou převahu. Vyhrávali vhazování, hostujícího gólmana Šestěrkina doslova zahltili střelami, ale úspěch slavili Rangers. V první třetině Jack Hughes svým pátým …