Peklo / Binghamton Devils / Krátké novinky
Nick Palmieri povolán do hlavního týmu, Volchenkov na listině zraněných. Taormina bude hrát utkání hvězd v AHL. Devils mají zájem o Marka Streita.

Krátké novinky

Nick Palmieri povolán do hlavního týmu, Volchenkov na listině zraněných. Taormina bude hrát utkání hvězd v AHL. Devils mají zájem o Marka Streita.

Nick Palmieri byl z farmy v Albany opět povolán do hlavního týmu. Na farmě odehrál tuto sezónu 15 zápasů (3+1), v hlavním týmu Devils má na kontě 24 zápasů (4+3).
Anton Volchenkov byl umístěn na listinu zraněných a bude Devils chybět minimálně týden. Ruský obránce od svého přestupu do New Jersey čeká na gól, nyní jeho čekání bude trvat vinou zranění ještě déle.
Matt Taormina bude hrát v utkání hvězd AHL. To se koná 29.-30. ledna v Atlantic City’s Boardwalk a tento americký rodák při tom nebude chybět.
Švýcarský obránce Mark Streit se možná stane novou posilou New Jersey. O kapitána New York Islanders je údajně zájem už delší dobu a přijít by mohl například výměnou za nějaké kolo draftu. Islanders sice odmítají všechny spekulace, u týmu Devils se ovšem o jeho jménu mluví.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Pravidla nové Tipovačky (sezona 2021-22)

Nová sezona je zde, letos s novým týmem a opět 82 zápasy. Tipovačka nesmí chybět :) Připravujeme pro Vás opět plnobarevný rozpis zápasů, kde můžete všechny zápasy Devils sledovat. Již brzy ke stažení. V každém zápasovém preview, které pro vás připravujeme, jsme na konci článku vždy umožnili našim fanouškům si tipnout výsledek a prvního střelce …

Ďáble, co na to říkáš...?