Peklo / Hráči / Novou posilou Ponikarovsky
Ukrajinský útočník přichází do New Jersey výměnou za obránce Sovu a čtvrté kolo draftu.

Novou posilou Ponikarovsky

Ukrajinský útočník přichází do New Jersey výměnou za obránce Sovu a čtvrté kolo draftu.

Alexei Ponikarovsky je novou posilou Devils. Ukrajinský útončík s kanadským občanstvím přichází z Caroliny. Rodák z Kyjeva je zvyklý hrát na levém křídle. Důvodem “Poniho” výměny bylo to, že by mu po sezóně končila smlouva a stal by se tak volným hráčem. Navíc se Carolině letos vůbec nedaří, a tak se dají v Raleighu očekávat i další pohyby v kádru.
Poni začal sovu kariéru v NHL v dresu Toronta, kde strávil 9 sezón. Od té dévaté ale jakoby se nemohl jidne usadit, zkoušel to v Pittsburghu, Los Angeles a Carolině. Doufejme, že se mu to podaří právě u nás a stane se z něj spolehlivý člen týmu.

Jako protihodnota odchází do Caroliny mladý bek Joe Sova. Mladých obránců máme dost, tak v tomto případě to vidím jako skvělý tah. Navíc putuje k Hurricanes i čtvrté kolo v následujícím draftu.

Můžete se zúčastnit ANKETY, kde si můžete tipnout, kolik získá Alexei v New Jersey bodů.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Děkujeme, pane hokejisto… #TZ19

Travis Zajac byl opravdovým borcem na ledě i mimo něj. Do posledních chvilek své kariéry neuvěřitelně miloval New Jersey a nejspíše bude milovat až do konce svého života. Vždy stál za svými kluky a nikdy se nebál postavit se za tým. Že, Radko?

Ďáble, co na to říkáš...?