Peklo / Zajímavosti / Ikonky všech týmů NHL pro vás!
Vlastníte web, který se věnuje sportu, sázkám, novinkám nebo některému týmu NHL? Pak je tento příspěvek určen právě vám!        

Ikonky všech týmů NHL pro vás!

Vlastníte web, který se věnuje sportu, sázkám, novinkám nebo některému týmu NHL? Pak je tento příspěvek určen právě vám!

 

 

 

 

Spousta webových prezentací na svých webech, ať už se věnují čemukoliv kolem NHL, používá jako obrázky týmů oficiální ikonky, které si stáhnou na oficiálních webech NHL.com.

Má to ale jeden háček…

…all proprietary materials depicted in this web site are the property of the NHL…and may not be reproduced without their prior written consent

…což znamená, že pokud nemáte od NHL písemný souhlas, že tyhle ikonky používáte, mohli byste se dostat do problémů.

Ovšem je tady další možnost, a to použití našich ikonek. Naše ikonky jsou pod licencí Creative Commons, což znamená, že můžete tyto ikonky používat a upravovat dle potřeby.

POKUD TEDY BUDETE MÍT O IKONKY ZÁJEM, NAPIŠTE NA  admin@nieds.cz

Je to z toho důvodu, abychom věděli zda-li je o ikonky zájem :-)

 

P.S. Stejně vypadají mnohem líp ty naše, než originální z nhl.com :-)

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Pravidla nové Tipovačky (sezona 2021-22)

Nová sezona je zde, letos s novým týmem a opět 82 zápasy. Tipovačka nesmí chybět :) Připravujeme pro Vás opět plnobarevný rozpis zápasů, kde můžete všechny zápasy Devils sledovat. Již brzy ke stažení. V každém zápasovém preview, které pro vás připravujeme, jsme na konci článku vždy umožnili našim fanouškům si tipnout výsledek a prvního střelce …

Ďáble, co na to říkáš...?