Peklo / Binghamton Devils / Devils zkouší běloruského beka Ramana Hrabarenku
Devils zkouší běloruského obránce Ramana Hrabarenka. Hrabarenko bude zkoušen s týmem během pre-sezóny a když bude hrát dobře, dostane nabídku smlouvy.

Devils zkouší běloruského beka Ramana Hrabarenku

Devils zkouší běloruského obránce Ramana Hrabarenka. Hrabarenko bude zkoušen s týmem během pre-sezóny a když bude hrát dobře, dostane nabídku smlouvy.Dvacetiletý bek původem z Mogilevu zatím prošel reprezentací jak do osmácti let, tak do dvaceti let, zahrál si tedy už na mistrovství světa juniorů v Edmontonu. Jeho první soutěží kde působil byla americká EJHL, kde nastupoval za Philadelphii Revolution. O rok později ho čekala už soutěž lepší – QMJHL. V této soutěži odehrál celkem 107 zápasů za dva celky – Cape Breton Screaming Eagles a Drummondville Voltigeurs, nyní ho čekají zkoušky v Devils.Souboj Hrabarenka proti Gabrielovi Verpaelstovi.

Jaký je váš názor na tohohle beka? Uspěje v Devils a začne sezónu v A týmu, nebo až na farmě?

Autor David Panuška

Dlouholetý fanda Devils a sportovní redaktor.

Čtěte také

Děkujeme, pane hokejisto… #TZ19

Travis Zajac byl opravdovým borcem na ledě i mimo něj. Do posledních chvilek své kariéry neuvěřitelně miloval New Jersey a nejspíše bude milovat až do konce svého života. Vždy stál za svými kluky a nikdy se nebál postavit se za tým. Že, Radko?

Ďáble, co na to říkáš...?