Peklo / Binghamton Devils / Výluka začala – Devils přesunuli 24 hráčů na farmu
Bohužel. V sobotu vypršela kolektivní smlouva mezi NHL a NHLPA a tak se již hráči připravují na angažmá v jiných klubech. Nám nezbývá nic jiného, než doufat, že NHL začne v nejbližší době a nepříjdeme třeba o celou sezónu. New Jersey už přesunulo 24 hráčů na farmu.

Výluka začala – Devils přesunuli 24 hráčů na farmu

Bohužel. V sobotu vypršela kolektivní smlouva mezi NHL a NHLPA a tak se již hráči připravují na angažmá v jiných klubech. Nám nezbývá nic jiného, než doufat, že NHL začne v nejbližší době a nepříjdeme třeba o celou sezónu. New Jersey už přesunulo 24 hráčů na farmu.V první řadě poslalo New Jersey tři hráče do juniorských klubů. Stefan Matteau, volba Devils v letošním prvním kole draftu, bude hrát za Blainville v QMJHL. Reece Scarlett za Swift Current ve WHL a Damon Severson za Kelownu, taktéž ve WHL.

A za farmu v AHL, za Albany Devils, budou nastupovat následující hráči: Matt Anderson, Jean-Sebastien Berube, Brandon Burlon, Bobby Butler, Maxime Clermont, Jeff Frazee, Eric Gelinas, Adam Henrique, Mike Hoeffel, Jacob Josefson, Dan Kelly, Keith Kinkaid, Adam Larsson, Jay Leach, Harri Pesonen, Tim Sestito, Mike Sislo, Mattias Tedenby, Alexander Urbom, Scott Wedgewood, Chad Wiseman, David Wohlberg, Harry Young a Steven Zalewski.

Ostatní hráče buď čeká pauza od hokeje, anebo si své angažmá najdou v jiné lize, například v ruské KHL, finské SM-Liize či české extralize. My vám budeme na webu přinášet informace, jak se hráčům daří v jejich nových angažmá.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

PF 2022

Ďáblové, přejeme vám krásný rok 2022. Děkujeme za podporu a doufejme, že si u hokeje užijeme co nejvíce radosti 😈. V příštím roce se společně snad setkání znovu a budeme se těšit z výkonů New Jersey Devils. Hlavně zdraví všem! 😊

Ďáble, co na to říkáš...?