Peklo / Binghamton Devils / Albany Devils 3:1 Connecticut Whale
Albany porazilo v přátelském zápase farmu New York Rangers v poměru 3:1.

Albany Devils 3:1 Connecticut Whale

Albany porazilo v přátelském zápase farmu New York Rangers v poměru 3:1.

V zápase hraném v Champions Ice Center v Cromwellu, Conn, se utkali farmy nesmiřitelných rivalů NJ Devils a NY Rangers – Albany proti Connecticutu.

Albany bylo jasně lepším týmem, přestřílelo svého soupeře 35:19 a vyhrálo zápas 3:1 po gólech Burlona a Pesonena z přesilových her a jedné trefě Darcyho Zajaca.

Velmi dobrým výkonem se opět prezentoval Bělorus Raman Hrabarenka, který si tentokrát připsal dvě asistence.

V brance Albany stál prvních 30 minut Jeff Frazee, který pochytal 10 střel a ani jednou neinkasoval, poté ho vystřídal Maxime Clermont.

Albany Devils 3:1 Connecticut Whale
20. Burlon (Hrabarenka, Wiseman), 23. Pesonen (Hrabarenka, Sestito), 27. D. Zajac (Berube, Carrier) – 37. Miller (Collings, Piche)

Sestava Albany Devils: Frazee (31. Clermont) – Baier, Burlon, Gelinas, Hrabarenka, Kelly, McPherson – Berube, Carrier, DeSimone, Haczyk, Hoeffel, McKelvie, Parse, Pesonen, Sestito, Wiseman, Wohlberg, D. Zajac

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Další den na kempu. Chyběl Crawford, Wood a Zacha trénovali samostatně.

Jako správní Ďáblové již jistě tzv. “stříháte metr” a odpočítáváte každý den, kdy bude započata nová sezona NHL. To bude již za necelý týden. Včera byl na programu další trénink, tentokrát bez zápasu. Na týmové skrumáži chyběl Miles Wood, který odešel ze předchozího tréninku dříve s bolestí ve tváři, ale hlavní trenér Lindy Ruff uklidňoval, …

Ďáble, co na to říkáš...?