Peklo / Binghamton Devils / Albany Devils 1:2 Manchester Monarchs

Albany Devils 1:2 Manchester Monarchs

Sezóna 2012/2013 v AHL začala! V prvním zápase farma New Jersey Devils z Albany doma bohužel podlehla farmě LA Kings, Manchester Monarchs. Odveta za finále play-off v NHL se tak nepovedla.

5 072 diváků v Times Union Center se těšilo zajímavému utkání. A z pvrního gólu se radovali v čase 8:18, kdy Chad WISEMAN dorazil střelu Ramana Hrabarenky. Brankář Martin Jones neměl zrovna čisté svědomí. Jenže o 29 sekund později, z přesilové hry, srovnal David KOLOMATIS z přesilové hry. Třiadvacetiletý obránce, který pochází z Livingstonu v New Jersey, se prosadil i z další přesilovky – v čase 14:10 tak otočil utkání ve prospěch Monarchs. Devils už utkání na svou stranu nezvrátili.

Keith Kinkaid si z 27 střel připsal 25 zákroků, jeho protějšek, Martin Jones, zasahoval 22krát.

V příštím zápase přivítají Devils až z pátka na sobotu doma tým Syracuse Crunch v 1:00 našeho času. Syracuse Crunch je farma Tampa Bay Lightning.

Albany Devils 1:2 Manchester Monarchs
9. Wiseman (Hrabarenka, Urbom) – 9. Kolomatis (Toffoli, Muzzin), 15. Kolomatis (Kozun, Prokhorkin)

Chad Wiseman: “Byl to první letošní ostrý zápas, do této doby jste se svými spoluhráči hrál pouze v tréninkovém kempu či na tréninku. Během přesilovek jsme s pukem nezacházeli zrovna nejlépe. V oslabení jsme dvakrát inkasovali. Naštěstí před sebou máme dlouhou sezónu a můžeme na tom zapracovat. Můj gól? Po nahození jsem si po středu nabruslil před branku a puk se odrazil, poskočil a já ho prostě dorazil do prázdné branky.”

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Další den na kempu. Chyběl Crawford, Wood a Zacha trénovali samostatně.

Jako správní Ďáblové již jistě tzv. “stříháte metr” a odpočítáváte každý den, kdy bude započata nová sezona NHL. To bude již za necelý týden. Včera byl na programu další trénink, tentokrát bez zápasu. Na týmové skrumáži chyběl Miles Wood, který odešel ze předchozího tréninku dříve s bolestí ve tváři, ale hlavní trenér Lindy Ruff uklidňoval, …

Ďáble, co na to říkáš...?