Peklo / Binghamton Devils / Albany Devils 2:3 Syracuse Crunch

Albany Devils 2:3 Syracuse Crunch

Ani v druhém zápase letošní sezóny AHL nedosáhli Devils na výhru. Syracuse, farma Tampy Bay, vyhrála na ledě Albany 2:3, především díky dobrému výkonu brankáře.

Syracuse Crunch je nová farma Tampy Bay. V loňské sezóně farmou Lightning byl tým Norfolk Admirals, vítěz AHL. V základní části vyhráli 28 zápasů v řadě!

Skóre otevřeli Devils již v první minutě, kdy Mike HOEFFEL velice šťastným gólem z ostrého úhlu překonal brankáře Tokarského. Tyler JOHNSON ovšem vyrovnal v 8. minutě z přesilové hry. Následně se výbornými zákroky zaskvěl brankář Jeff Frazee, který pomohl skóre udržet vyrovnané. V 17. minutě se Devils dostali do úniku 2 na 1, Sestito výborně obehrál obránce, předložil puk Mattiasi TEDENBYMU a ten do prázdné branky v pohodě skóroval.

Ve druhé třetině držel domácí skvělý brankář Frazee. Po parádní kombinaci v přesilovce se ovšem ve 31. minutě prosadil J.T. BROWN a bylo to 2:2. V 37. minutě dorážel z prostoru před Frazeem Mike ANGELIDIS a Crunch se poprvé dostali do vedení.

V závěrečné třetině se do šance před branku dral Tedenby, ale Tokarského nepřekonal. Následně jako nůž máslem obranou prošel Josefson, ale jeho zakončení neskončilo v brance. V poslední minutě se po velkém závaru v brankovišti málem prosadilo duo Henrique a DeSimone, brankář Tokarski ovšem puk udržel před čárou.

1. Hoeffel (Josefson), 17. Tedenby (Sestito) – 8. Johnson (Palát, Conacher), 31. Brown (Killorn, Namestnikov), 37. Angelidis (Barberio, Nightingale)

Sestava: Frazee – Burlon, Corrente, Hrabarenka, McPherson, Larsson, Leach, Urbom – Anderson, Butler, DeSimone, Henrique, Hoeffel, Josefson, Pesonen, Sestito, Tedenby, D. Zajac, Zalewski

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Další den na kempu. Chyběl Crawford, Wood a Zacha trénovali samostatně.

Jako správní Ďáblové již jistě tzv. “stříháte metr” a odpočítáváte každý den, kdy bude započata nová sezona NHL. To bude již za necelý týden. Včera byl na programu další trénink, tentokrát bez zápasu. Na týmové skrumáži chyběl Miles Wood, který odešel ze předchozího tréninku dříve s bolestí ve tváři, ale hlavní trenér Lindy Ruff uklidňoval, …