Peklo / Binghamton Devils / Worcester Sharks 0:4 Albany Devils

Worcester Sharks 0:4 Albany Devils

Skvělý výkon brankáře Kinkaida pomohl Albany k výhře na ledě Worcesteru. Devils bez menších problémů vyhráli 4:0 a mohou tak slavit první výhru v letošní sezóně AHL.

Po dvou domácích prohrách hráli Devils poprvé venku, na ledě Worcesteru, farmy San Jose Sharks. A poprvé také mohli slavit bodový zisk, protože brankář Keith Kinkaid z 30 střel nepustil ani jednu za svá záda a pomohl tak k výhře 4:0. Byl taktéž vyhlášen první hvězdou zápasu.

Skóre otevřel v 9. minutě Adam Henrique, při ponechané výhodě, po asistenci Harriho Pesonena. V 15. minutě byl u gólu opět Pesonen – tečoval střelu Butlera v přesilové hře a bylo to 2:0! První přesilovkový gól Albany v této sezóně.

Ve druhé třetině v 36. minutě založil Adam Larsson protiútok, předložil puk Whitneymu, ten poté našel Josefsona, který dal na 3:0.

V 45. minutě udělal definitivní tečku za zápasem svou druhou trefou Jacob Josefson, po asistenci Tima Sestita, v oslabení.

9. Henrique (Pesonen, Anderson), 15. Pesonen (Butler, Larsson), 36. Josefson (Whitney, Larsson), 45. Josefson (Sestito)

Sestava Albany: Kinkaid – Corrente, Hrabarenka, Kelly, Larsson, Leach, Urbom – Anderson, Butler, DeSimone, Henrique, Josefson, Parse, Pesonen, Sestito, Sislo, Tedenby, Whitney, Zalewski

Příští domácí zápas se hraje v noci z 24. na 25. v 1:00 našeho času, v Albany proti farmě NY Rangers, Connecticut Whale.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Další den na kempu. Chyběl Crawford, Wood a Zacha trénovali samostatně.

Jako správní Ďáblové již jistě tzv. “stříháte metr” a odpočítáváte každý den, kdy bude započata nová sezona NHL. To bude již za necelý týden. Včera byl na programu další trénink, tentokrát bez zápasu. Na týmové skrumáži chyběl Miles Wood, který odešel ze předchozího tréninku dříve s bolestí ve tváři, ale hlavní trenér Lindy Ruff uklidňoval, …