Peklo / Binghamton Devils / Albany Devils 5:1 Adirondack Phantoms

Albany Devils 5:1 Adirondack Phantoms

Albany doma konečně zabralo a porazilo farmu Flyers, Adirondack Phantoms, 5:1. Diváci v Times Union Center tak rozhodně mohli být spokojeni.

První gól padl již v 5. minutě, Jacob Josefson se před brankou zorientoval jako první a v pohodě doklepl střelu Kellyho. Šanci na vyrovnání měl Zolnierczyk, který ze strany jel téměř sám na Frazeeho. Brankář Albany si ovšem připsal skvělý zákrok a puk za svá záda nepropustil. Na 2:0 upravil dostatečným důrazem před brankou Matt Anderson v 15. minutě. Minutu a půl před koncem první třetiny uháněl na Frazeeho Zac Rinaldo, byl ovšem faulován a rozhodčí nařídil trestné střílení, které poté útočník Phantoms proměnil.

Ve druhé třetině se to samé událo i na druhé straně – v hlavní roli byl tentokrát Adam Henrique a ani on se svým zakončením nedal brankáři šanci.

Ve třetí třetině dal na 4:1 nádherným způsobem Phil DeSimone – obešel dva obránce a zakončil sám před brankářem. V 53. minutě upravil na konečných 5:1 Darcy Zajac, který tečoval střelu Larssona.

Albany Devils 5:1 Adirondack Phantoms
5. Josefson (Kelly, Anderson), 16. Anderson (Josefson, Hoeffel), 29. Henrique (trestné sřílení), 50. DeSimone (Larsson, Zalewski), 53. D. Zajac (Larsson, Sestito)

Sestava Albany: Frazee – Corrente, Hrabarenka, Kelly, McPherson, Larsson, Leach – Anderson, DeSimone, Hoeffel, Henrique, Josefson, Pesonen, Sestito, Sislo, Tedenby, Wiseman, D. Zajac, Zalewski

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Evan Cormier byl v pravý čas na pravém místě

Před třemi týdny seděl Evan Cormier doma a užíval si volno na univerzitě v Guelphu a snažil se odpočívat a relaxovat před začátkem druhé poloviny sezóny. V Binghamtonu odehrál jako náhradník pět zápasů a uvedl se tak v dobrém světle (bilance 4-1-0, včetně shutoutu a 93,3% úspěšností), že mu farma Devils připravila jeho první profesionální smlouvu. Pro …

Ďáble, co na to říkáš...?