Peklo / Binghamton Devils / Hershey Bears 3:0 Albany Devils

Hershey Bears 3:0 Albany Devils

Albany Devils prohráli na ledě farmy Washingtonu. Hershey Bears za to mohou děkovat především svému brankáři, který pochytal všech 35 střel. Český obránce Tomáš Kundrátek za domácí dal gól a dvakrát asistoval.

V Giant Center vyhráli Devils na střely 35:22, přesto to nestačilo k bodům. Brankář Braden Holtby zachytal výborně a udržel čisté konto, jeho protějšek, Keith Kinkaid, dvakrát inkasoval, třetí gól padl do prázdné branky.

Hershey si góly rozložilo do jednotlivých třetin – v první se trefil Zach Hamill, ve druhé Jeff Taffe z přesilovky a ve třetí Tomáš Kundrátek do prázdné.

Hershey Bears 3:0 Albany Devils
18. Hamill (Stoa, Kundrátek), 26. Taffe (Stafford, Kundrátek), 58. Kundrátek

Sestava Albany: Kinkaid – Burlon, Hrabarenka, Kelly, Larsson, Leach, McPherson – Anderson, Butler, DeSimone, Henrique, Hoeffel, Josefson, Pesonen, Sestito, Sislo, Tedenby, Wohlberg, Zalewski

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Evan Cormier byl v pravý čas na pravém místě

Před třemi týdny seděl Evan Cormier doma a užíval si volno na univerzitě v Guelphu a snažil se odpočívat a relaxovat před začátkem druhé poloviny sezóny. V Binghamtonu odehrál jako náhradník pět zápasů a uvedl se tak v dobrém světle (bilance 4-1-0, včetně shutoutu a 93,3% úspěšností), že mu farma Devils připravila jeho první profesionální smlouvu. Pro …

Ďáble, co na to říkáš...?