Peklo / Hráči / Keith Kinkaid a jeho debut
Rozený brankář z New Yorku, třiadvacetiletý Keith Kinkaid si ve včerejším zápase proti Tampě Bay odbyl svojí premiéru v dresu Devils a nevedl si vůbec špatně!

Keith Kinkaid a jeho debut

Keith KinkaidRozený brankář z New Yorku, třiadvacetiletý Keith Kinkaid si ve včerejším zápase proti Tampě Bay odbyl svojí premiéru v dresu Devils a nevedl si vůbec špatně!
Rodák z Farmingville se prodral do AHL až v sezóně 11-12, kde odchytal 42 utkání v nichž měl 90% úspěšnost zákroků, stejně jako v nynější uplynulé sezóně, kam zatím naskočil k 33 zápasům. Před štací v Albany chytal za Des Moines Buccaneers (USHL), New York Bobcats (AtJHL), St. Louis Bandits (NAHL) a Union College (NCAA). Výběr toho nejlepšího zachycuje následujicí video!

Včera Keith vystřídal trápícího se Hedberga a nastoupil k 26 minutám proti Tampě, pustil jednu branku a připsal si skvělý zákrok proti ostrostřelci Stamkosovi! Dohromady pochytal 13 střel a měl úspěšnost zákroků kousek nad 92%. Uvidíme, zda-li se tento mladý talent ukáže pro Devils jako žolíkem a nebo to bude jen výkřik do tmy, který nepřinese ovoce.

Autor David Panuška

Dlouholetý fanda Devils a sportovní redaktor.

Čtěte také

PF 2022

Ďáblové, přejeme vám krásný rok 2022. Děkujeme za podporu a doufejme, že si u hokeje užijeme co nejvíce radosti 😈. V příštím roce se společně snad setkání znovu a budeme se těšit z výkonů New Jersey Devils. Hlavně zdraví všem! 😊