Peklo / Preview / PREVIEW: Winnipegu mají Devils co vracet

PREVIEW: Winnipegu mají Devils co vracet

Dnes mají naši Ďáblové další možnost utnout sérii proher přerušenou jedním vítězstvím. Dnes v příznivější čas o půlnoci, protože v USA již došlo k časovému posunu na letní čas. Věřme tedy, že Ďáblové naváží na poslední třetinu v Carolině a předvedou nám, že na to mají!

STREAM NA WEBU BUDE ZAJIŠTĚN!

S Jets se letos Devils potkávají již potřetí a ani v jednom zápase zatím nedokázali zvítězit. První zápas se odehrál ve Winnipegu, tak Devils podlehli 1-3, o čtyři dny později v Newarku podlehli Devils opět, tentokrát 2-4. A ani tentokrrát to nebude jednoduché. Jets mají na svém kontě 2 venkovní výhry proti Tampě 2-1 a Floridě 3-2.

JETS (12-11-1)

DEVILS (11-9-5)

Ve formě mají Jets hned několik hráčů v čele s kapitánem Andrew Laddem, který má na svém kontě 8 bodů (4+4) v posledních 7-mi zápasech. Problémy nám vždy taktéž dělali Blake Wheeler, Evander Kane nebo Bryan Little. Devils budou spoléhat na Patrika Eliáše a jeho konstantní bodové přísuny, který má z 25-ti zápasů 25 bodů (8+17).

Postrádat dnes budou Jets stále obránce Zacha Redmonda a Tobiase Enstroma. U Ďáblů se situace němění – Marty Brodeur záda, Dainius Zuburus po operaci zápěstí, Tallinder a Bryce Salvador blíže nespecifikovaná zranění. Start Bryce Salvadora ještě není úplně odepsaný.

V bráně naskočí Johan Hedberg. Doufejme, že mu obrana a samozřejmě i útočníci pomohou. Ve 3. třetině zápasu v Carolině jsme viděli, že když se chce, všechno jde.


Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Nedělní večer okoření zápas proti Red Wings

Víkendový dvojzápas uzavře utkání proti Detroit Red Wings, úvodní vhazování je naplánováno na 19:00 SEČ. Dnešní zápas v Prudential Center je poprvé od 13. února 2020, tehdy Ďáblové vyhráli 4:1. Dnešní zápas se bude opakovat příští týden, kdy Devils zakončí tuto sezonu na domácí půdě. Oba celky do letošního play off nezasáhnou, půjde tedy o …

Ďáble, co na to říkáš...?