Peklo / Preview / PREVIEW: Přišel čas vyhrávat, dnes v Buffalu!

PREVIEW: Přišel čas vyhrávat, dnes v Buffalu!

Včera se Ďáblům opět nepovedlo zvítězit za dva body. Nepomohla ani převaha v utkání jak optická, tak střelecká. Něco se musí změnit. A rychle. Uvidíme s čím kouč DeBoer vyrukuje. Nyní bude hodně záležet na něm, zda se mu podaří dát týmu ten správný impulz. Ten musí dnes přijít.

Buffalo se nyní pohybuje na chvostu Severovýchodní divize, o tři body pak za námi v konferenci. Stejně tak jako nám i Buffalu se pomalu zavírá brána do play-off. Buffalu se ale na rozdíl od nás podařilo minulý týden získat skalpy dvou kvalitních soupeřů a to ziskem dvou bodů v Pittsburghu po výhře 4-1 a v pátek doma s Ottawou 4-2. Bilance týmů v posledních 10-ti zápasech:

SABRES (5-3-2)

DEVILS (2-5-3)

Buffalo je na tom v posledních zápasech poměrně slušně. V posledních dvou zápasech dokázali Sabres vstřelit vždy 4 branky, v posledních 5-ti zápasech se jim to podařilo 3x a jedenkrát vstřelili o branku méně, tedy 3. Jmenovitě se o to zasloužil například Jason Ott, který skóroval v posledních dvou zápasech, celkem pak má 7 gólů a 19 asistencí. Dvakrát se proti Pens dokázal trefit také sváteční střelec Kevin Porter, což byly jeho první góly v sezoně. Lídrem bodování Sabres je Thomas Vanek (16+17) následován Cody Hodgsonem (13+16).

U Ďáblů, jak jsme konstatovali již včera, v současnosti nemůžeme mluvit o nikom, kdy by byl nějakým způsobem produktivní. Snad jen můžeme zmínit, že se po 14-ti dnech prosadil David Clarkson, který 9 minut před koncem jen snižoval na 1-2.

Tabulka Východní konference

Předpokládaná sestava:

BUDE DOPLNĚNO!

Sabres bude chybět lídr bodování a nejlepší střelec Thomas Vanek, který zmeškal již 5 zápasů kvůli zranění v horní části těla. Dále nebudou moci počítat s Villem Leinem (horní část těla) a Alexanderem Sulzerem (koleno). Ďáblové budou i nadále postrádat Ilyu Kovalchuka.

SABRES 2-3 DEVILS  |  7. březen 2013

SABRES 4-3so DEVILS  |  2. březen 2013

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Nedělní večer okoření zápas proti Red Wings

Víkendový dvojzápas uzavře utkání proti Detroit Red Wings, úvodní vhazování je naplánováno na 19:00 SEČ. Dnešní zápas v Prudential Center je poprvé od 13. února 2020, tehdy Ďáblové vyhráli 4:1. Dnešní zápas se bude opakovat příští týden, kdy Devils zakončí tuto sezonu na domácí půdě. Oba celky do letošního play off nezasáhnou, půjde tedy o …

Ďáble, co na to říkáš...?