Peklo / Binghamton Devils / Kinkaid povolán z farmy

Kinkaid povolán z farmy

Johan Hedberg je zraněný a tak pro dnešní zápas nebude na lavičce. Martinu Brodeurovi tak bude krýt záda Keith Kinkaid.

Při zranění Martina Brodeura si Kinkaid odbyl svou premiéru v NHL, naskočil do rozehraného duelu s Tampou Bay, kryl 13 střel a inkasoval jednou. Blýskl se například skvělým zákrokem proti úniku kanonýra Stamkose.

Tentokráte byl povolán z důvodu zranění druhého brankáře, Johana Hedberga. Švédský gólman má bolesti a tak dnes bude pouze na tribuně (anebo doma, jak se bude cítit).

Rodák z Farmingdale zatím v Albany odchytal 43 zápasů a měl úspěšnost zákroků 90,6%. Náhradník Jeff Frazee je po 25 zápasech v tomto ohledu o něco lepší, s úspěšností 91,4%. Přesto právě Kinkaid dostane šanci být aspoň na lavičce Devils. Ale co víme, možná se v průběhu zápasu do branky podívá. Doufejme, že to nebude z důvodu špatného výkonu Martyho. Dnes v noci v 1:30 našeho času hrajeme s Bostonem!


Kinkaidův výborný zákrok při premiéře v NHL

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?