Peklo / Hráči / Novinky z klubu
Včera sice Devils díky prohře s Rangers vypadli z boje o play-off, sezona ovšem ještě nekončí. Manažer Lamoriello oznámil médiím několik nových zpráv, které stojí za zmínku.

Novinky z klubu

Včera sice Devils díky prohře s Rangers vypadli z boje o play-off, sezona ovšem ještě nekončí. Manažer Lamoriello oznámil médiím několik nových zpráv, které stojí za zmínku.

1) Bryce Salvador do konce sezóny nenastoupí. Dnes byl s pohmožděným zápěstím u doktora. Ten mu řekl, že operaci sice nepotřebuje, ale přesto si kapitán Devils odpočine.

2) Sezona skončila i Albany. Farma New Jersey, hrající AHL, bude mít posezónní sraz týmu. Po něm by se někteří hráči mohli dočkat povolání do hlavního týmu a sbírání zkušeností v NHL. Gólman by to ovšem být neměl.

3) Stefan Matteau byl propuštěn svým juniorským týmem Blainsville-Boisbriand Armada. Důvodem bylo jeho chování, které manažer jeho týmu už dále nehodlal akceptovat. Lamoriello se samotným hráčem ještě nemluvil, ale oznámil, že už má po sezóně, Devils ho nehodlají na zbylé tři zápasy povolat.

4) Ďáblové jsou hodně nespokojeni se včerejším výkonem rozhodčího Chrise Rooneyho. Ten v průběhu zápasu vyloučil Eliáše za sportovní chování, ikdyž podle slov českého útočníka nic nezaznělo. Těsně před koncem vyloučil trenéra DeBoera ze střídačky.

5) Zbylé tři zápasy (Montreal, Pittsburgh, NY Rangers) chtějí Devils dohrát se ctí, ikdyž vědí, že to bude těžké. Vyřazení z bojů o play-off totiž hodně bolí.

6) Kolem hráčů už se začíná mluvit o možných posilách na MS. Jisté je, že tým České republiky neposílí ani Židlický, ani Eliáš. Oběma totiž končí po sezóně smlouva, a tak nechtějí riskovat zranění. Naopak téměř jistý je start Kovalchuka za Rusko.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

PF 2022

Ďáblové, přejeme vám krásný rok 2022. Děkujeme za podporu a doufejme, že si u hokeje užijeme co nejvíce radosti 😈. V příštím roce se společně snad setkání znovu a budeme se těšit z výkonů New Jersey Devils. Hlavně zdraví všem! 😊

Ďáble, co na to říkáš...?