Peklo / Hlavní zprávy / Tedenby podepsal novou smlouvu s Devils

Tedenby podepsal novou smlouvu s Devils

Poté, co byl oznámen podpis smlouvy s Andreiem Loktionovem, nabídlo vedení Devils kontrakt dalšímu mladíkovi. Tím je Mattias Tedenby, pro kterého to bude zřejmě poslední šance, jak se udržet v NHL.

První volba Devils z roku 2008 (celkově 24.) má na kontě 105 zápasů v NHL. V nich měl celkem 29 bodů za 9 branek a 20 asistencí.

Před třemi lety podepsal nováčkovský kontrakt, který mu měl právě 5. července vypršet. New Jersey se ale rozhodlo, že mu dá ještě šanci. Nabídlo mu jednocestný a také jednoroční kontrakt na 600 tisíc dolarů za rok. Jednocestná smlouva ho více přiblíží NHL.

Podle fanoušků to pro něj může být poslední šance, jak prokázat svůj talent. Rodák z Vetlandy už k tomu měl, jak bylo řečeno, dost příležitostí. Nyní se ovšem nabízí ta největší. Díky jednocestnému kontraktu se s ním bude počítat do hlavního týmu.

Tak se nechme překvapit, jestli se tento švédský hokejista dokáže prosadit! Doufejme, že ano.


První gól Mattiase Tedenbyho v NHL

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?