Peklo / Hlavní zprávy / Zubrus by měl zůstat v New Jersey další tři roky

Zubrus by měl zůstat v New Jersey další tři roky

Jednání s hráči pokračují a další se zřejmě podařilo dotáhnout do úspěšného konce! Dainius Zubrus podle různých zdrojů prodloužil smlouvu o další tři roky.

Litevský útočník podle spolehlivých zdrojů prodloužil s Devils o tři roky, ačkoliv to znamenalo snížení jeho platu o 400 tisíc dolarů. 35letý rodák z Elektrenai by si měl vydělat ročně 3 miliony.

S agentem Jerroldem Coltonem o smlouvě jednali delší dobu. Akočliv zatím není nic oficiálně potvrzeno, tak je to podle posledních zpráv velmi blízko.

“Nic ještě není hotovo,” řekl Zubrus. “Není to ještě kompletní, ale jsem v tomto velmi pozitivní a vypadá to, že to brzy bude hotové.”

“Jak jsem řekl na konci sezony, mojí prioritou je zůstat tam, kde jsem. To se nezměnilo,” prozradil forvard, jenž tráví s rodinou dovolenou na slunné Floridě. “Pořád to tak cítím. Stále jsem vlastně Ďábel. Můj agent a Lou Lamoriello spolu komunikují a snad to už brzy bude hotové.”

Reportér časopisu The Record, Tom Gulitti zanechal Lamoriellovi zprávu na jeho mobilním telefonu. GM Devils je ale aktuálně pracovně velmi vytížený, a tak zatím neodpověděl.

Co se týká jiného volného hráče, Davida Clarksona, tak o něj začíná mít velký zájem rival z Philadelphie anebo Toronto. Jeho agent Pat Morris by se ale měl v nejbližších dnech sejít s Lamoriellem a jednat na jeho setrvání v New Jersey.

Někteří potencionální chránění volní hráči už dostali kvalifikační nabídku. Jedná se o Adama Henriquea a Jacoba Josefsona.

NHL také oznámila celkový rozpis voleb na draftu a Devils budou mít 9., 39., 100. a 160. volbu. Ostatní volby byly vyměněné do jiných týmů.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?