Peklo / Hlavní zprávy / S novou sezonou přichází nový web!

S novou sezonou přichází nový web!

Nová sezona již brzy začne draftem NHL a českoslovenští Ďáblové taktéž přicházejí s velkou novinkou – novou webovou prezentací!

Webová stránka newjerseydevils.eu má nový vzhled! Po několikatýdenní práci, kdy aktivita na starém webu (co se týče článků) poměrně opadla, si konečně můžeme oddechnout. Společně jsme totiž dokázali vytvořit nový web, který se vám snad bude líbit. “Byla to složitá práce, časově bylo těžké to skloubit se školou, práce trvala něco kolem tří týdnů v kuse,” prozradil Tomáš Bělaška, hlavní tvůrce projektu.

Co kde najdete?

Na hlavní stránce najdete samozřejmě hlavní zprávy, pod tím naleznete články z kategorie Preview a Reporty. Ještě pod tím naleznete různé novinky z Albany, naší farmy v AHL. Zde budou taktéž přibývat hlavně reporty ze zápasů. “Chceme české a slovenské fanoušky informovat o všem, co se kolem Devils bude dít. Samozřejmě, že mnoho lidí umí anglicky a hledají informace jinde, u nás ale najdou taktéž aktuální info a hlavně v češtině,” objasňuje šéfredaktor Michal Belšán.

Na úvodní stránce ještě najdete další tři kategorie – koutek Zdeňka Gaždy (tam budou přibývat články a postřehy tohoto českéhou fanouška, žijícího v New Jersey), fotogalerie Zdeňka Gaždy (čili jeho fotky, které nafotí přímo na zápasech) a Novinky z NHL (články od partnerských webů a jiné zajímavosti). “Pokud máte svůj web a měli byste zájem o spolupráci, kontaktujte nás na e-mail,” dává příležitost partnerství Tomáš Bělaška.

Pokud si zvolíte sekci Ďáblové, máte na výběr z několika možností:

1) SOUPISKA – zde najdete aktuální sestavu týmu. Nyní to kvůli nadcházejícímu trhu s volnými hráči berte s rezervou.

2) PŘESTUPY – Příchody, odchody, prodlužování smluv atd.

3) ROZPIS ZÁPASŮ – zde zatím nic není, ale netřeba asi oznamovat, co zde bude :-)

4) STANLEY CUPY (1995, 2000, 2003) – pokud chcete zavzpomínat na nejlepší sezony, tak můžete právě zde. Je zde podrobný popis každé finálové série, která skončila pro Devils ziskem Stanley Cupu!

5) HISTORIE KLUBU – historie našeho klubu, všichni kapitáni, trenéři a vítězové bodování v jednotlivých sezonách.

6) PRUDENTIAL CENTER – pár informací o naší současné aréně.

7) STÁT NEW JERSEY – trošku mimo hokej, ale o New Jersey. Nejzajímavější informace o státě, kde Ďáblové hrají.

K další sekci, Statistiky, není třeba moc říkat. V kolonce STATISTIKY HRÁČŮ naleznete od příští sezony bodování hráčů Devils, TOP 10 hráčů NHL a TOP 10 brankářů NHL. A samozřejmě také tabulky NHL.

V sekci Live! budou nejen streamy ďábelských zápasů, ale občas i zápasy jiných týmů.

Sekce O webu nabídne kontakty na nás a Timeline, kde je seznam všech námi vydaných článků.

V budoucnu plánujeme i přidání sekce Fanzone, kde budou například wallpapery, profilové fotky na facebook a jiné věci.

Tak doufáme, že se vám náš nový společný web bude líbit! “Byla to těžká práce, snad se nám vyplatí a fanouškům se to bude líbit,” shodují se správce Tomáš Bělaška, šéfredaktor Michal Belšán a redaktor David Panuška.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?