Peklo / TOP / Nabídka spolupráce s naší webovou prezentací

Nabídka spolupráce s naší webovou prezentací

S novou webovou prezentací se naskytly i nové možnosti nejen pro fanoušky Ďáblů, ale také pro fandy jiných týmů, kteří mají své sítě, skupiny, stránky a mají zájem své informace dostat k co největšímu počtu zainteresovaných lidí. Z tohoto důvodu nabízíme prostor na našem webu pro umístění novinek i z ostatních týmů NHL.

Důvodů, proč jsme se rozhodli tuto sekci na webu českých Ďáblů otevřít, je hned několik. Chodí nám spousta nabídek o vzájemné výměny a sdílení stránek prostřednictvím Facebooku, což ale nepodporujeme a sami jsme se od tohoto způsobu získávání “fanoušků” distancovali. Místo toho nabízíme možnost, jak přilákat nové lidi do vašich skupin prostřednictvím tvorby kvalitního obsahu, který můžete na tomto místě prezentovat, což je dle našeho názoru rozhodně lepší varianta, než prosit o bezvýznamné “lajky”, jen aby tam byly…

Dalším důvodem je naše snaha vzájemně provázat české a slovenské weby a tím zvýšit návštěvnost našich prezentací – to je hlavní důvod, proč prezentace vedeme – abychom se tady s co největším počtem fanoušků setkávali, diskutovali, hodnotili, rozebírali, sledovali zápasy a hlavně bavili! :)

V neposlední řadě také chceme, aby ďábelští fanoušci měli aktuální informace z první ruky – tedy od vás, jakýchsi zástupců Česko – Slovenské základny vašeho oblíbeného NHL týmu, protože věříme, že čerpáte informace i přímo ze zámořských týmových zdrojů, postřehů novinářů pohybujících se kolem týmu atp.

Takže abych to shrnul. V případě, že máte obsah, se kterým se chcete podělit a zároveň chcete svoji fanouškovskou skupinu zviditelnit, určitě se ozvěte a my vám tu příležitost rádi umožníme.

A jak to bude probíhat?

 

  • v případě, že máte webovou stránku, můžete nám zaslat celý článek nebo jen stručnější výtah, záleží na vás
  • pokud máte jen FB stránku, danou zprávu rozepište do 1-2 odstavců a tu nám pošlete
  • pod každou zprávu umístíme autora a odkaz na zdroj, odkud článek pochází, aby si fanoušci autora kvalitního článku našli
  • váš článek se objeví v kategorii Novinky z NHL
  • na oplátku nechceme nic, snad jen výjimečné informování o nějaké naší důležité události, článku atp.

Pokud se vám náš nápad líbí a měli byste zájem o spolupráci, pište zde do komentářů nebo na e-mail nieds@newjerseydevils.eu.

Těšíme se na spolupráci!

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?