Peklo / Binghamton Devils / Albany zahájí sezonu 12. října

Albany zahájí sezonu 12. října

Albany už zná datum prvního zápasu ročníku 2013/2014.

12. října je stanoven první domácí zápas AHL pro Albany Devils. Čas a soupeř budou oznámeni během léta.

Zatím je znám také jeden přátelský zápas, ten si Albany zahraje s farmou Philadelphie, Adirondackem. Phantoms budou tento zápas hostit v Glens Falls Civic Center 28. září.

V průběhu uplynulé sezony se s Adirondackem utkali celkem dvanáctkrát. Ostatní přátelské zápasy budou oznámeny taktéž v průběhu léta.

Albany Devils v uplynulé sezoně skončili na dvanáctém místě v konferenci. Nejproduktivnějším hráčem byl Joe Whitney, druhý byl Matt Anderson a třetí Steve Zalewski. V obraně hrál nejlépe Eric Gelinas, Alex Urbom a v závěru sezony také Jon Merrill, který je považován mezi mnoha fanoušky za velký příslib pro New Jersey.

O místo jedničky se střídali Jeff Frazee a Keith Kinkaid, více prostoru ale dostával ten mladší z nich (Kinkaid). Pět zápasů si ale zachytal i Scott Wedgewood a jednou naskočil do utkání Maxime Clermont, ti ale více času trávili v ECHL.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Pravidla nové Tipovačky (sezona 2021-22)

Nová sezona je zde, letos s novým týmem a opět 82 zápasy. Tipovačka nesmí chybět :) Připravujeme pro Vás opět plnobarevný rozpis zápasů, kde můžete všechny zápasy Devils sledovat. Již brzy ke stažení. V každém zápasovém preview, které pro vás připravujeme, jsme na konci článku vždy umožnili našim fanouškům si tipnout výsledek a prvního střelce …

Ďáble, co na to říkáš...?