Peklo / Hlavní zprávy / Patrik Eliáš prodloužil o tři roky!

Patrik Eliáš prodloužil o tři roky!

Dlouho se na to čekalo. Spousta fanoušků už byla nervózních. Dnes ale vyšla ven zpráva, že Patrik Eliáš prodloužil s Devils!

“Jsme velmi blízko dohody,” oznámil manažer Lamoriello v průběhu týdne. Více k tomu ale neřekl. Spousta fanoušků pouze čekala a čekala.

A dnes se dočkala! Patrik Eliáš podepsal novou tříletou smlouvu, která mu každý rok vynese 5,5 milionů dolarů. “Jóóóóó,” neskrýval svou radost fanoušek Tomáš Látr. Ono k tomu ani v podstatě více říct nejde.

Rodák z Třebíče už je v klubu téměř dvě desítky sezon a zcela jistě je považován za klubovou legendu.

Podle všeho by to pro držitele několika klubových rekordů mohla být poslední smlouva, protože je až do jeho čtyřiceti let. “Ale to nikdy nevíte jistě,” řekl novinář Tom Gulitti.

Bylo jasné, že podpis Eliáše byl hlavní cíl. Spousta fanoušků to také tak viděla, vždyť každý den nám chodili dotazy ohledně novinek jeho kontraktu. “Je to stále v jednání,” zněla má nejčastější odpověď. Nyní už je vše naštěstí dojednáno, Patty zůstane v klubu další tři roky!

“Louovi, spoluhráčům i fanouškům – jsem nadšený že mohu podepsat nový kontrakt,” řekl Eliáš po podpisu smlouvy. “Je to vyjímečné být v této organizaci po celou mojí kariéru. Zažili jsme toho spoustu a těším se na vytváření nových zážitků.” Součástí kontraktu je samozřejmě i klauzule o nevyměnitelnosti.

“Jednou Ďáblem, navždy Ďáblem,” komentoval podpis smlouvy fanoušek Honza Hirsch.

A teď trochu pro porovnání – Clarkson požaduje větší plat než Eliáš. Opravdu si ho zaslouží?

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?