Peklo / Hlavní zprávy / Eliáš: “Jestli Clarkson chce, ať si odejde”

Eliáš: “Jestli Clarkson chce, ať si odejde”

Patrik Eliáš včera prodloužil s Devils o tři roky, David Clarkson nový kontrakt ale stále nemá.

Začaly se šířit zvěsti, že Clarkson chce šest milionů dolarů ročně, což je opravdu nemalá částka. Vždyť i Eliáš má nyní menší plat, než David požaduje.

Jeho agent, Pat Morris prozradil, že nabídku od Devils dostali, ale odmítli. Vše tedy svědčí tomu, že Clarkson tým Devils opustí.

“Clarky” zatím jednal s Torontem, Ottawou a Edmontonem. Chce vědět, co mu jsou kluby schopny nabídnout. Na tuto vzniklou situaci reagoval i Eliáš.

“Četl jsem, že Clarkson odmítl nabídku Devils. Na rovinu říkám, že nechápu některé manažery a i Davidovo agenta, kteří mluví o ročních nárocích na 6 milionů dolarů. To jsou blázni! Ano, Clarkson umí dát gól, zvládá hru do těla, ale jinak je to jednosměrný hokejista, pro mě to není komplexní hráč. Jestliže odejde z Devils, ať jde, bude to v pořádku. Takových hráčů je v NHL spousta.”

Citát byl převzatý z fanouškovské stránky Patrika Eliáše na Facebooku.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?