Peklo / Hlavní zprávy / Ryane Clowe posílí Devils!

Ryane Clowe posílí Devils!

New Jersey podepsalo prvního hráče z trhu volných hráčů. Tím je RYANE CLOWE!

Křídelník Ryane Clowe se stal první posilou Devils od zahájení trhu volných hráčů. 30ti letý rodák z kanadského St. John’s se upsal na pět let za 4,85 milionů dolarů ročně!

Clowe se NHL přiblížil po draftu v roce 2001, kdy si ho Sharks vybrali v šestém kole na 175. místě celkově. Poprvé do NHL nahlédl až v sezoně 2005/2006, kdy za San Jose odehrál 18 zápasů.

Poté se do sestavy Sharks prosazoval více a více, až se nakonec usadil natrvalo. Působil zde až do roku 2013, na závěr uplynulé sezony byl totiž vyměněn do týmu NY Rangers.

V Rangers dokončil sezonu a neprodloužil smlouvu, byl tedy uvolněn na trh volných hráčů, odkud ho získali právě Devils.

“Jsem nadšený! Mnohokrát jsme se s Louem Lamoriellem a Petem DeBoerem sešli kvůli jednání, jsem prostě nadšený!” raduje se Clowe. “Chtěl jsem zůstat na východním pobřeží a to se podařilo. Devils nabídli nejlepší a nejdelší kontrakt.”

Jeho kompletní statistiky naleznete zde – http://www.eliteprospects.com/player.php?player=9116


Ryane Clowe se nebojí bitek

Hned po zveřejnění ohlasů a názorů vydáme další článek! Tak sledujte náš web!

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Jeden komentář

  1. Pěkně si přišel pro Iginlu! :D

Ďáble, co na to říkáš...?