Peklo / Binghamton Devils / Rod Pelley se vrací k Ďáblům

Rod Pelley se vrací k Ďáblům

Do New Jersey se vrací útočník Rod Pelley, který působil v Anaheimu.

28letý útočník se do NHL dostal díky angažmá na univerzitě v Ohiu. Devils si ho vyhlédli pro sezonu 2006/2007, jejíž většinu ale strávil na farmě. V NHL odehrál pouze devět zápasů.

Pak následovala sezona, kde už v hlavní soutěži odehrál 58 zápasů. Dal dvě branky a na čtyři nahrál. Následně jako asistent kapitána hrál za Lowell v AHL, aby si pak odbyl tři sezony v NHL.

Z New Jersey odešel až v sezoně 2011/2012, kdy byl součástí výměny do Anaheimu. Devils získali Kurtise Fostera a Timo Pielmeiera za Roda Pelleyho, Marka Frasera a sedmé kolo draftu 2012.

Pelley následně za Anaheim odehrál 45 zápasů s bilancí 2+1. Uplynulou sezonu hrál pouze na farmě v Norfolku, kde v 60 zápasech posbíral 10 bodů.

V NHL už má něco odehráno. Ve 256 zápasech dal ale pouze 9 branek a na 20 přihrál.

Rodák z kanadského Kitimatu (v Britské Kolumbii) podepsal roční dvoucestnou smlouvu.


První gól v dresu Ducks dal Rod Pelley hned v prvním zápase

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?