Peklo / Binghamton Devils / Keith Kinkaid prodloužil s New Jersey

Keith Kinkaid prodloužil s New Jersey

Brankář Keith Kinkaid prodloužil smlouvu s New Jersey Devils.

Lou Lamoriello oznámil, že podepsal všechny chráněné volné hráče, které chtěl, kromě Henriquea a Kellyho. U těch dvou se zatím stále jedná, ale je prý blízko dohodě.

24letý brankář nebyl do NHL draftován. V roce 2011/2012 podepsal smlouvu s New Jersey na dva roky a začal na farmě. V Albany odchytal 42 zápasů.

Následovala sezona 2012/2013, kterou si Kinkaid bude pamatovat. S Jeffem Frazeem bojoval na farmě o místo jedničky, odchytal 45 zápasů. Ale také si odbyl debut v NHL.

Ten měl proti Tampě, kdy vystřídal Johana Hedberga. Dostal jediný gól, ale podal dobrý výkon a jedná se o talentovaného brankáře.

Kinkaid podepsal roční dvoucestnou smlouvu.

Smlouvu prodloužil i Mike Sislo. Ten na svůj debut v NHL stále čeká. Za Albany už tento nedraftovaný útočník nastoupil do 123 zápasů, v nichž dal 22 branek a připsal 31 asistencí.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?