Peklo / Hlavní zprávy / Fanoušci, držme při sobě
DevilsFans

Fanoušci, držme při sobě

New Jersey posílil Jaromír Jágr a československý fanklub New Jersey Devils přijal nové členy.

Ve skupině na Facebooku je nás 1003 (k dnešnímu dni, tedy 27.7. v 17:26). My všichni jsme tam z jednoho důvodu – fandíme New Jersey. A někteří z nás i dlouho.

Menší zajímavostí je, že před příchodem Jaromíra Jágra nás bylo 963. Nových 40 fanoušků tedy podle slov některých je pouze “naplavenina”. Toto označení ale není příliš vhodné.

Každý z nás začal nějakým způsobem fandit New Jersey Devils. Někdo měl rád ( astále má rád) Brodeura, někdo měl rád Eliáše, někdo hrál za Ďábly v počítačové hře NHL a tak si je prostě oblíbil.

To, že se k nám nyní přidalo spousta nových lidí není špatně, ale dobře. My si nových členů velmi vážíme, stejně jako těch, kteří jsou v naší skupině už delší dobu. Články na webu píšeme kvůli vám všem a tak si moc ceníme, když se nám zvýší čtenost – návštěvnost webu.

Proto vás všechny stálé fanoušky v naší skupině prosíme, abyste nové členy mezi sebe přijali. Třeba nám budou fandit i po odchodu Jaromíra Jágra. Přecijen, náš cíl je společný a jediný – Stanley Cup. Všichni bychom ho chtěli opět vidět nad hlavami hráčů New Jersey.

Slova “náplava” a “JágrFans” můžou na první pohled působit jako správná a oprávněná, ale z druhého pohledu tomu tak není. Přecijen, Jaromír Jágr má na Facebooku svou oficiální Fanpage. A pokud ti, kteří se přidali, chtějí fandit jen Jágrovi, jsou určitě na té stránce. To, že se přidali i na naší, na tom není nic špatného.

Může to znamenat jediné – chtějí fandit New Jersey. Ať už kvůli Jágrovi nebo z jiných důvodů.

My si vážíme každého fanouška v naší skupině, naprosto každého. Už jen tím, že kliknul na pověstné tlačítko “To se mi líbí” vyjádřil podporu týmu Devils. Pro nás to znamená i to, že můžeme naší tvorbu článků šířit mezi další lidi.

Ještě jednou tak prosíme všechny fanoušky, kteří jsou v naší skupině už déle, aby nové fanoušky přijali. Nikdo z nich se neprohlašuje za největšího fanouška Devils, ale určitě budou všichni chtít, aby se New Jersey dařilo (i třeba kvůli Jágrovi). A když to tak vezmeme – chceme všichni, aby se dařilo Jágrovi. A celému New Jersey.

Proto, Ďáblové, spojme se a podporujme náš tým všichni společně!

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?