Peklo / Hlavní zprávy / Brunner, Raymond, Vanek. O kom se spekuluje?

Brunner, Raymond, Vanek. O kom se spekuluje?

Okolo Devils panuje několik dalších spekulací. Jaká je aktuální situace u hráčů, jichž se to týká?

Clowe, Ryder, Olesz, Jágr. Devils byli na letošním trhu volných hráčů jednimi z nejaktivnějších. Podepsali čtyři útočníky, ale tím to všechno nekončí.

Lamoriello si momentálně láme hlavu s podpisem Adama Henriquea, který je údajně blízko. Zatím ale oficiálně k žádné dohodě nedošlo.

V situaci okolo Henriquea se začalo spekulovat i o výměně. Jeho práva by mohlo získat Buffalo výměnou za Thomase Vaneka. Příchod rakouského útočníka ale podle některých není tolik pravděpodobný. Je to pouze spekulace.

Sabres by za Vaneka chtěli nějakého talentovaného hráče. V úvahu tedy přichází třeba Adam Larsson, Jon Merrill anebo Eric Gelinas. Z útoku Reid Boucher, Stefan Matteau či Mattias Tedenby. Tyto spekulace serveru bleacherreport.com ale zatím nebyly žádným jiným zdrojem potvrzeny.

Další možností je švýcarský útočník Damien Brunner. O tomto forvardovi, který hrál uplynulou sezonu poprvé v NHL, za Detroit, už se spekuluje delší dobu.

Jednu dobu byl podle zámořských zdrojů jeho podpis s Devils téměř jistý. Dodnes ale k dohodě nedošlo a spousta fanoušků je netrpělivých. “Co ten Brunner?”, ptal se někdo téměř pod každým článkem na naší Facebookové stránce.

Brunner ale dostal nabídku na dva roky i od Detroitu. A plat by měl být prý poměrně velký, vzhledem k tomu, že odehrál v NHL pouze 44 utkání a není tak ještě plně ozkoušený. Rodák z Oberlunkhofenu si ale bere delší čas na rozmyšlenou. Možná, že ještě forvard, který už 40krát reprezentoval Švýcarsko, podepíše úplně jinde.

Mason Raymond. To je další jméno, které se spojuje s Devils. Kanadský útočník je po 6 letech ve Vancouveru volným hráčem.

Situace okolo 27-letého je ale “nejtemnější”. Na serveru njdevs.com se o něm spekulovalo na fóru. Ovšem jak bylo řečeno – spekulovalo.

Těžko ale říct, kam by se případná nová posila zařadila. V útoku Devils je totiž určitý přetlak. Místo pod platovým stropem ale stále je (téměř 8 milionů dolarů, což by bohatě stačilo i na podpis dvou průměrných hráčů).

V případě, že by Devils chtěli přivést nějakého útočníka, muselo by asi dojít k nějaké výměně. To ale není zatím příliš pravděpodobná možnost, a tak nejspíše už příchod žádného útočníka nemůžeme čekat. Ale kdo ví, třeba nás Lou překvapí.

Mezi ostatními volnými hráči zůstávají třeba Brad Boyes, Václav Prospal, Brenden Morrow, Mikhail Grabovski a další. Tak si jen počkejme, jak to dopadne.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?