Peklo / Novinky z NHL / Podrobnosti k přípravnému kempu Panterů
Florida Panthers 22. augusta oznámila, že 28 hráčov(3 brankári, 9 obrancov, 16 útočníkov) sa zúčastní kempu, ktorý sa začne zdravotným a fyzickým testovaním v stredu 4. Septembra v BB&T Center. Prvý tréning na ľade začne vo štvrtok 5. Septembra o 9:00 ráno v JetBlue výcvikovom centre. Florida Panthers otvorí prípravný turnaj 4 tímov na ktorom …

Podrobnosti k přípravnému kempu Panterů

Florida Panthers 22. augusta oznámila, že 28 hráčov(3 brankári, 9 obrancov, 16 útočníkov) sa zúčastní kempu, ktorý sa začne zdravotným a fyzickým testovaním v stredu 4. Septembra v BB&T Center. Prvý tréning na ľade začne vo štvrtok 5. Septembra o 9:00 ráno v JetBlue výcvikovom centre.

Florida Panthers otvorí prípravný turnaj 4 tímov na ktorom sa zúčastní: Tampa Bay Lightning, Boston Bruins, Nashville Predators a samozrejme aj Florida Panthers.


Program zápasov je nasledovný:

  • Friday, Sept. 6 – Tampa Bay vs. Boston at 2 p.m.
  • Friday, Sept. 6 – Nashville vs. Florida at 6 p.m.
  • Saturday, Sept. 7 – Nashville vs. Tampa Bay at 12 p.m.
  • Saturday, Sept. 7 – Boston vs. Florida at 4 p.m.
  • Sunday, Sept. 8 – Boston vs. Nashville at 12 p.m.
  • Sunday, Sept. 8 – Tampa Bay vs. Florida at 4 p.m.

Podľa plánu sa kempu zúčastnia aj mladé talenty akými sú napríklad Alexander Barkov, Nick Bjugstad, Quinton Howden a Alex Petrovic.

Kompletnú zostavu Floridy nájdete na tomto odkaze.

Autor: Michal “Špako” Spaček

Stránka: Florida Panthers CZ/SK

Článek byl uveřejněn na základě spolupráce, do které se může zapojit kdokoliv – prohlédněte si ty, kteří se již zapojili!

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Zdravý Krejčí je připravený vlétnout do sezony, i s novými spoluhráči

Před šesti týdny se Krejčímu narodila první dcerka Elina. Naštěstí pro Bruins, nebyla to jediná věc, která se u Davida změnila. Devětadvacetiletý centr, jemuž začíná první rok šestileté smlouvy na 43,5 milionu dolarů, se uzdravil a je připraven. Loni odehrál jen 47 utkání, Bruins uniklo poprvé za 8 let play off.

Ďáble, co na to říkáš...?