Peklo / Hlavní zprávy / Adam Henrique podepsal novou šestiletou smlouvu!

Adam Henrique podepsal novou šestiletou smlouvu!

Třiadvacetiletý útočník Adam Henrique a generální manažer Lou Lamoriello se domluvili na nové smlouvě. Po dobu šesti let bude Adam pobírat 24 miliónů dolarů (4 ročně)

Adam Henrique se s Devils domluvil. Konečně si fanoušci odfrkli. Ale že jsme si na tento důležitý podpis počkali.

Původně hráč na farmu, který byl nejen pro mě překapením a důležitou postavou v sezóně, kde chyběli dva zápasy k dokonalosti. V celkových 97 zápasech si tento šikovný a pro dívky pohledný centr připsal 64 bodů.

Velkým dílem dopomohl k největšímu úspěchu poslední let. Do finále Stanley Cupu nás poslal právě jeho gól. Skalní fanoušek týmu z Newarku nikdy nezapomene na to, jak malý šikula doklepává puk do sítě konkurenčních Rangers. Ve vašich uších jen zní nyní už památná věta “Henrique, it’s over”.

V letošní zkrácené sezóně se rodák z Ontaria prosadil zřídka, stejně jako skoro celý tým. Ve 42 zápasech nasbíral 16 bodů a ani on nezabránil otřesným výkonům.

A nejen on by měl být klíčem k úspechu v letošní sezóně. Devils skvěli posílili, ale i oslabili.

V červenci Henrique prohlásil, že Devils je to místo, kde by chtěl být a to také splnil. Pro Henrique by odchod nebyl tím pravým. Miluji to tady. Miluji tady hrát. Fanoušci byli skvělí. Organizace je skvělá. Je to můj další domov. Nejsme pod časovou tísní. Uvidíme,” uvedl v červenci.

Jak jsme již zmínili, Henrique s Devils podepsal na 6 let, po tuto určitou dobu bude pobírat 24 miliónů dolarů (4 milióny ročně).

Devils mají nyní 3,879,166 miliónů dolarů pod platovým stropem.

Autor David Panuška

Dlouholetý fanda Devils a sportovní redaktor.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?