Peklo / Hlavní zprávy / Jágr lehce trénuje; Merrill, Brodeur a Brunner budou hrát proti Isles

Jágr lehce trénuje; Merrill, Brodeur a Brunner budou hrát proti Isles

Jaromír Jágr začíná lehce trénovat. V noci ze čtvrtka na pátek hrají Devils s Islanders, do akce by měli zasáhnout Merrill, Brodeur i Brunner.

Jaromír Jágr na dnešním tréninku už bruslil. Ale pouze lehce. Podle posledních zpráv to ale proběhlo v pořádku a český útočník se cítí už téměř fit.

Není ale zatím jisté, kdy začne trénovat naplno.

V zápase s Islanders, který hrají Devils v noci ze čtvrtka na pátek od 1:00 našeho času, by měl v brance začít Martin Brodeur. Opět by měl odchytat dvě třetiny, pak ho nahradí jeden z mladých brankářů. Podle předpokladů to bude Scott Wedgewood.

Do zápasu by měl taktéž nastoupit Damien Brunner, který přišel jako volný hráč na zkoušku pro období tréninkového kempu.

Zahraje si i talentovaný obránce Jon Merrill, jehož čeká první přátelský zápas NHL.

DeBoer si myslí, že Brunner nebude mít problém s tím, že naskočí do zápasu, ačkoliv trénuje s Devils pouze dva dny.

“Vypadá dobře,” řekl trenér Devils. “Když sem přicházel, bylo jeho plánem zahrát si nějaké zápasy. Získat od nás dobré ohodnocení jde nejlépe v zápasech.”

Brunner trénoval pět týdnů se švýcarským Zugem, takže kondice by neměla být problémem.

“Není to problém,” potvrzuje Brunner. “Trénoval jsem ve Švýcarsku a pásmová nemoc není tak špatná. Ráno to je OK. Uvidíme, jaké to bude zítra večer, ale mělo by to být také OK.”

Brunner řekl, že jeho cílem bude “pomoct týmu v oblastech, ve kterých jsem nejlepší”.

“Musím využívat své rychlosti, střelby a založit několik útočných akcí,” plánuje. “A dostat puk do brány.”

Samozřejmě si je ale vědom toho, že nic se nesmí přehánět.

“To je samozřejmě důležitý bod, nepřehnat to, pouze se soustředit na sebe a pokusit se tvrdě pracovat,” říká švýcarský útočník. “Mluvil jsem o tom i s GM (Lou Lamoriello) a to bude to, o co se budu snažit.”

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?