Peklo / Preview / V noci nás čeká druhý přípravný zápas proti Ostrovanům

V noci nás čeká druhý přípravný zápas proti Ostrovanům

Už včera vedení Devils avizovalo, že se v bráně můžeme opět těšit na Brodeura, v poli pak na novou akvizici Damiena Brunnera a také mladíka Jona Merrilla.

Model týkájící se brankářů bude pravděpodobně stejný, jako v prvním přípravném utkání, to znamená, že Brodeur odchytá dvě třetiny a na tu poslední naskočí některý z mladých gólmanů.


Jednadvacetiletý obránce Merrill se na zápas velmi těší a bude se jednat o jeho debut v NHL. V tréninku naskakoval ve dvojici s Markem Faynem, v přesilovkách pak s Markem Židlickým a ke svému 1. zápasu přistupuje s respektem:

Myslím, že nejdůležitější věcí je zůstat v klidu, hrát a soustředit se na svoji hru a neřešit věci, které sám nemůžu ovlivnit – nesledovat kdo s kým trénuje, kdo s kým je v lajně a tak dále, to jsou věci které nemůžu ovlivnit. Pokusím se zkrátka hrát svoji hru a uvidíme jak to dopadne.

K mladým obráncům, včetně Gelinase, Urboma a Seversona, se také vyjádřil sám Brodeur:

Je to skvělé, myslím, že kluci hrají opravdu dobře. Mladíci, které máme k dispozici, jsou urostlí a přitom dobře pohybliví obránci!

Debutovat v dresu Ďáblů bude také švýcarský útočník Damien Brunner. Ten spolupracoval v lajně s Patrikem Eliášem a Dainiusem Zubrusem, v přesilovkách pak nastupoval opět s Pattym a se Stevem Bernierem.

Myslím, že to během následujících dvou týdnů vyladíme. Musím se každý den ukázat a doufám, že to zvládnu. Samozřejmě se snažím pomoci v oblastech, kde se cítím být nejlepší. Myslím, že mohu využít své rychlosti, střely a také bych mohl dostat nějaký puk do brány.

nechal se slyšet Damien.

Stejně jako Devils, tak i Islanders už mají jeden přípravný zápas za sebou. V něm ale podlehli Calgary 2-4. Za Isles se gólově prosadil Tavares a Moulson.

Předpokládaná sestava pro dnešní zápas:

Ryane Clowe - Andrei Loktionov - Michael Ryder
 Rostislav Olesz - Travis Zajac - Damien Brunner
 Krys Barch - Jacob Josefson - Reid Boucher
 Ryan Carter - Stephen Gionta - Dainius Zubrus
Bryce Salvador - Marek Zidlicky
 Andy Greene - Damon Severson
 Eric Gelinas - Jon Merrill
Martin Brodeur - Scott Wedgewood

STREAM NA WEBU BUDE ZAJIŠTĚN!

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?