Peklo / Binghamton Devils / Albany podlehlo Adirondacku

Albany podlehlo Adirondacku

V přátelském zápase AHL podlehlo Albany Adirondacku.

Devils prohrávali v zápase už 2:0, pak ale díky brankám Whitneyho a Hoeffela dokázali vyrovnat. Pak ale 4:47 před koncem získal Adirondack vedení, které už si pouze pojistil gólem na konečných 4:2.

V brance začal Maxime Clermont, jenž pochytal 13 z 15 střel. Ve druhé třetině ho nahradil Anthony Brodeur, jenž ze sedmi střel inkasoval dvakrát.

Za Phantoms chytal Yann Danis, kterého si fanoušci Devils mohou pamatovat ze sezony 2009/2010, kdy dělal dvojku Martinovi Brodeurovi. A v tomto zápase zblokoval 27 střel.

Albany Devils 2:4 Adirondack Phantoms
Góly Albany: Joe Whitney, Mike Hoeffel

Sestava Albany: Clermont (A. Brodeur) – Helgeson, Burlon, Young, McPherson, Scarlett, Hrabarenka – Thomson, Black, Matteau, Boychuk, Hoeffel, McKelvie, Whitney, D. Zajac, Giftopoulos, Kujawinski, Bell, Johnson

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Evan Cormier byl v pravý čas na pravém místě

Před třemi týdny seděl Evan Cormier doma a užíval si volno na univerzitě v Guelphu a snažil se odpočívat a relaxovat před začátkem druhé poloviny sezóny. V Binghamtonu odehrál jako náhradník pět zápasů a uvedl se tak v dobrém světle (bilance 4-1-0, včetně shutoutu a 93,3% úspěšností), že mu farma Devils připravila jeho první profesionální smlouvu. Pro …

Ďáble, co na to říkáš...?