Peklo / Preview / Odveta: Devils poprvé v Brooklynu

Odveta: Devils poprvé v Brooklynu

Dnešní zápas nebude jen obyčejnou odvetou mezi Ďábly a Ostrovany. Domácí Islanders dnes odehrají svůj vůbec první zápas v nové Barclays aréně, což znamená i první představí Devils zde v Brooklynu.

Před dnešním utkáním došlo k zúžení sestavy. Do Albany bylo povoláno 15 hráčů, do juniorských soutěží hráčů 6. K týmu v Albany se připojili gólman Maxime Clermont, obránci Seth Helgeson, Raman Hrabarenka, Dan Kelly, Corbin McPherson a Reece Scarlett. Z útočníků to pak jsou Reid Boucher, Riley Boychuk, Mike Hoeffel, Chris McKelvie, Harri Pesonen, Ben Thompson, Joe Whitney, David Wohlberg a Darcy Zajac.

Do svých juniorských týmů se vracejí Anthony Brodeur (QJMHL) a útočníci Myles Bell (WHL), Graham Black (WHL), Remy Giftopoulos (OHL), Ben Johnson (OHL) a Ryan Kujawinski (OHL).

Níže je uveden kompletní seznam hráčů, kteří zůstávají prozatím v hlavním týmu Devils:

Útočníci (21): Krys Barch, Damien Brunner, Ryan Carter, Ryane Clowe, Patrik Elias, Stefan Matteau, Rostislav Olesz, Stephen Gionta, Adam Henrique, Jacob Josefson, Andrei Loktionov, Rod Pelley, Tim Sestito, Travis Zajac, Steve Bernier, Jaromir Jagr, Cam Janssen, Michael Ryder, Mike Sislo, Mattias Tedenby, Dainius Zubrus.

Obránci (13): Brandon Burlon, Mark Fayne, Eric Gelinas, Andy Greene, Peter Harrold, Adam Larsson, Jon Merrill, Bryce Salvador, Damon Severson, Alex Urbom, Anton Volchenkov, Harry Young, Marek Zidlicky.

Brankáři (4): Martin Brodeur, Cory Schneider, Keith Kinkaid, Scott Wedgewood.

Jaromír Jágr zatím s týmem netrénuje, bruslí zatím sám, ale jeho návrat k týmu se blíží.

oznámil dnes kouč DeBoer

V bráně se dnes podruhé představí Cory Schneider a jak bylo již předesláno, možná odchytá již celý zápas. Ve zbývajících čtyřech přípravných zápasech by se měli v bráně točit již pouze Marty Brodeur a Cory Schneider. Ryan Clowe, který odstoupil v 1. třetině ze čtvrtečního zápasu kvůli zranění v dolní polovině těla, v pátek s týmem netrénoval. Jeho zranění by ale nemělo být vážné a příští týden by se měl připojit k týmu.

Patrik Elias, Damien Brunner, Adam Henrique, Jacob Josefson, 
Michael Ryder, Steve Bernier, Travis Zajac, Ryan Carter, 
Andrei Loktionov, Tim Sestito, Cam Janssen, Stefan Matteau

 Adam Larsson, Alex Urbom, Anton Volchenkov, 
Mark Fayne, Jon Merrill, Peter Harrold

 Cory Schneider, Keith Kinkaid.

 

STREAM NA WEBU BUDE ZAJIŠTĚN!

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?