Peklo / Preview / Poslední týden přípraváků načínají Devils v Montréalu

Poslední týden přípraváků načínají Devils v Montréalu

Poslední týden přípravných zápasů startují Ďáblové dnes v noci v Montréalu, přesně v 1:30 našeho času. Do sestavy se vrací Ryan Clowe, naopak mimo trénink jsou stále Jágr, Loktionov a Tedenby.


Levé křídlo, Ryan Clowe, se vrací do sestavy po jednom vynechaném zápase a dvou dnech bez tréninku kvůli “koňaru”, který utrpěl v 1. třetině zápasu proti Islanders. V tréninku se zapojil do lajny s Patrikem Eliášem a Damienem Brunnerem. Za Ďábly odehrál dohromady pouze 3 střídání a tudíž se na návrat do sestavy velmi těší:

Dostal jsem kolenem ze strany do stehna. V první chvíli to bylo ok, další střídání jsem ale nemohl už ohnout nohu. Zkoušel jsem se vrátit, ale sval byl natažený. Bylo to frustrující, ale není to tak hrozné, jsou to zatím jen přípraváky. Chci hrát, zmeškal jsem pár tréninků takhle brzy, to nemám rád, ale stále máme ještě nějaký čas.

Zato Jaromír Jágr svůj návrat do plné tréninkové zátěže zatím odkládá. Trénuje zatím individuálně, ale kouč DeBoer věří, že do “opening night” 3. října proti Pittsburghu bude ready. Loktionov a Tedenby mají taktéž zranění v dolní oblasti těla a dnes v noci se do zápasu nezapojí, ale budou pouze trénovat doma v Prudential Center s koučem Mikem Folignem.

Montréal doposud sehrál 4 přípravná utkání, v nichž jedenkrát vyhrál v Carolině vysoko 6-0, jedenkrát zvítězil na nájezdy proti Buffalu a dvakrát prohrál – s Bostonem 3-6 a s Carolinou 1-3.

Útočníci: Dainius Zubrus, Stephen Gionta, Adam Henrique, 
Jacob Josefson, Michael Ryder, Steve Bernier, 
Krys Barch, Tim Sestito, Rostislav Olesz, Cam Janssen, 
Rod Pelley, Stefan Matteau, Mike Sislo
Obránci: Adam Larsson, Andy Greene, Mark Fayne, 
Eric Gelinas, Alex Urbom, Damon Severson, Brandon Burlon
Brankáři: Martin Brodeur, Scott Wedgewood

STREAM BUDE ZAJIŠTĚN!

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?