Peklo / Hlavní zprávy / Devils podepsali s Brunnerem víceletý kontrakt

Devils podepsali s Brunnerem víceletý kontrakt

Naše včerejší spekulace se potvrdily. Včera, před zápasem v Montréalu Devils oznámili, že Damien Brunner do zápasu nakonec nenaskočí a zároveň bylo oznámeno, že se nejedná o žádné zranění. Tím pádem nastaly dva možné případy – buď vedení Devils Damien natolik v tréninku a dvou zápasech přesvědčil, že již nepotřebovali více dokazovat anebo to mohlo být také znamení toho, že o jeho služby více nestojíme. První možnost se dnes potvrdila.

Zprávu dnes oficiálně potvrdil i sám Lou Lamoriello a také oznámil, že se bude jednat o víceletý kontrakt. 27-letý útočník Damien Brunner  se do tréninkového kempu Ďáblů  připojil 16. září. Odehrál zde dva přípravné zápasy, ve kterých si připsal dvě asistence.

Minulou sezonu působil v Detroitu, kde si ve 44 zápasech připsal 12 gólů a 14 asistencí. Red Wings ale i přes tento slušný výsledek o jeho služby zájem nadále nejevili.

EDIT: Smlouva je dvouletá za 2,5 milionu dolarů ročně. Přehled všech příchodů a odchodů z řad Ďáblů najdete zde.

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Jeden komentář

  1. To je moc dobrá zpráva je to šikovný útočník. A hned si rozuměl s Eliášem. Tak už jen ten Jarda a bude to..

Ďáble, co na to říkáš...?