Peklo / Preview / Poslední přípravný zápas – Philadelphia Flyers

Poslední přípravný zápas – Philadelphia Flyers

Z úterý na středu Ďáblové zvítězili 2-1 ve Wells Fargo Center ve Philadelphii a v posledním zápase přípravy je čeká stejný soupeř, ale na domácím ledě.

Dnes od od 1:00 se měl do brány původně postavit Martin Brodeur, ale kvůli již avizovanému onemocnění jeho 83-letého otce odletěl Marty domů (do Montrealu) a do brány se tak postaví opět Cory Schneider, kterému bude krýt záda Keith Kinkaid.

Mimo Martyho do zápasu nezasáhne ani Jaromír Jágr, u kterého se spekulovalo, že již nastoupí. Po dohodě s koučem DeBoerem a GM Lamoriellem se tedy jeho první start za Devils posouvá opravdu až do ostrého zápasu. Stejný postup byl zvolen i u dvojice Loktionov, Tedenby, kteří taktéž zůstanou jen na tribuně.

V současné době má soupiska Devils ještě 28 hráčů, což znamená, že musí být ještě 5 hráčů odesláno do Albany, aby byl splněn limit  23 hráčů. Určitě to budou třetí gólman Kinkaid a obránci Adam Larsson a Alex Urbom, následovat je pravděpodobně budou Barch a Janssen. Jak to ale bude doopravdy se včas dozvíme.

Co se týče přípravy našeho soupeře, Flyers, tak ta se jim vůbec nepovedla. Z dosavadních čtyř odehraných přípravných zápasů všechny prohráli, pouze jeden se jim podařilo dovést až k nájezdům, ovšem také s porážkou na konci. O porážky se postarali naši Ďáblové (1-2), Rangers (2-3), Maple Leafs (3-4) a Washington (3-4 so). Dnes je čekají naši borci, v pátek pak poslední zápas ve Washingtonu.

Ryane Clowe - Travis Zajac - Damien Brunner
Dainius Zubrus - Andrei Loktionov - Steve Bernier
Rostislav Olesz - Adam Henrique - Michael Ryder
Jacob Josefson - Stephen Gionta - Cam Janseen

Bryce Salvador - Marek Zidlicky
Andy Greene - Adam Larsson
Anton Volchenkov - Peter Harrold

Cory Schneider, Keith Kinkaid

STREAM BUDE ZAJIŠTĚN!

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?