Peklo / Hlavní zprávy / Devils vyměnili Barche do Floridy za Scotta Timminse

Devils vyměnili Barche do Floridy za Scotta Timminse

Bitkař Krys Barch byl vyměněn do Floridy Panthers za útočníka Scotta Timminse.

Dnes ráno oznámil manažer Lou Lamoriello to, že Devils mění bitkaře Kryse Barche a sedmé kolo draftu 2015 do Floridy. Jako náhrada příjde centr Scott Timmins a šesté kolo draftu 2014.

S Timminsem, který byl draftován v roce 2009 v šestém kole právě Panthers, se spíše počítá do AHL na farmu. Tam také do této doby hrával.

V NHL si připsal zatím 24 startů, během nichž jednou skóroval. Trojnásobný vítěz OHL (2008, 2009 a 2010) podepsal před touto sezonou s Floridou roční, dvoucestný kontrakt. V případě, že bude hrát v NHL, bude jeho plat 600 tisíc dolarů. V AHL pak 65 tisíc.

To Barch přišel před minulou sezonou do New Jersey právě z Floridy, kam se nyní vrací. Za Ďábly odehrál 22 zápasů, v nichž ani jednou nebodoval. Jedná se sice o bitkaře, ale žádnou pořádnou bitku nepředvedl. Možná i proto se ho rozhodl manažer Lamoriello vyměnit.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?