Peklo / Binghamton Devils / Janssen na waivers a Kinkaid do Albany. Kdo bude další?

Janssen na waivers a Kinkaid do Albany. Kdo bude další?

Bitkař Cam Janssen byl umístěn na waivers list a brankář Keith Kinkaid do Albany. Kdo bude následovat?

Útočník Cam Janssen byl včera umístěn na listinu waivers. Velmi pravděpodobně tak bude hrát AHL za Albany, tedy pokud si ho nevybere jiný tým.

V sobotu byl na farmu přesunut brankář Keith Kinkaid. Ten z důvodu nízkého počtu odehraných zápasů v NHL nemusel jít přes listinu waivers.

Do dnešních 21:00 středoevropského času musí čítat soupiska klubu NHL pouze 23 hráčů. Devils mají tři hráče přes limit. Je tedy jasné, že bude ještě třeba sáhnout do sestavy.

Manažer Lou Lamoriello řekl, že by nebylo příliš dobré, mít hráče s jednocestnou smlouvou na farmě (což by znamenalo, že by pobíral stejně vysoký plat nehledě na to, jestli hraje NHL či AHL).

S dvoucestnou smlouvou zůstávají v týmu tři hráči – Alexander Urbom, Adam Larsson a Stephen Gionta. Gionta i Urbom by museli v případě poslání na farmu projít přes listinu waivers, Larssona se tento případ netýká.

Aby se došlo k žádanému počtu 23, existuje ještě možnost umístění hráče na listinu zraněných. Tam ale daný hráč musí být minimálně 7 dní. Mohlo by se to týkat třeba Patrika Eliáše, který momentálně netrénuje.

Uvidíme tedy, kdo v týmu nakonec ještě zůstane a kdo si vytáhne “Černého Petra”.

Brankáři: Martin Brodeur, Cory Schneider
Obránci: Andy Greene, Adam Larsson, Bryce Salvador, Marek Židlický, Anton Volchenkov, Mark Fayne, Peter Harrold, Alex Urbom
Útočníci: Jaromír Jágr, Ryane Clowe, Patrik Eliáš, Damien Brunner, Rostislav Olesz, Adam Henrique, Michael Ryder, Dainius Zubrus, Mattias Tedenby, Stephen Gionta, Jacob Josefson, Steve Bernier, Travis Zajac, Ryan Carter, Andrei Loktionov, Cam Janssen

Modře = dvoucestná smlouva
Zeleně = nemusí projít přes waivers list
Červeně = aktuálně na listině waivers

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?