Peklo / Binghamton Devils / Alexander Urbom stáhnut z waivers Washingtonem

Alexander Urbom stáhnut z waivers Washingtonem

Švédský obránce Alexander Urbom, který byl včera umístěn na listinu waivers byl vybrán divizním soupeřem, Washingtonem.

Odchovanec Djurgardenu, který byl roku 2009 draftován Devils odehrál v NHL celkem 14 zápasů a posbíral celkově dva body za dvě přihrávky. Na farmě v Albany pak stihl odehrát necelých 200 zápasů a tam se mu pochopitelně dařilo lépe, tam si připsal bodů 43.

“Děláte tato rozhodnutí a nemusíte se ohlížet zpět,” řekl generální manažer Lou Lamoriello. Zároveň prohlásil, že je těžké umístit Urboma na listinu waivers, ale věří, že Devils mají budoucnost v Merrillovi, Gélinasovi a Seversonovi.

Tento dvaadvacetieltý obránce v organizaci Devils působil celé tři sezóny, nyní nastal čas, kdy Lamoriello věří v jiné hráče, které jsou buď na farmě, anebo v juniorských soutěžích.

Autor David Panuška

Dlouholetý fanda Devils a sportovní redaktor.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?