Peklo / Binghamton Devils / Albany Devils zvládli svůj druhý domácí zápas

Albany Devils zvládli svůj druhý domácí zápas

Farmářský tým Albany Devils začal svoji sezonu podstatně lépe, než A-tým. Svůj 3. zápas, nyní na domácím ledě v Times Union Center odehráli proti farmě Philadelphie – Adirondacku Phantoms. Tento zápas zvládli hlavně díky svým speciálním týmům 4-1.

Prosadili se hlavně hráči, kteří absolvovali již přípravu s A-týmem Devils. Dvěma góly se zvýraznil Tim Sestito následován gólem Scotta Timminse a Joea Whitneyho.

Rozhodujícím faktorem byly zmíněné speciální týmy – Tim Sestito vstřelil gól v oslabení, když se dostal do samostatného úniku, byl faulován a následné nařízené trestné střílení s přehledem zakončil po vzoru Ilyi Kovalchuka střelou zápěstím pod víko. Později se tento gól na 2-0 ukázal jako vítězný. Gól na 1-0 dával taktéž Sestito, ale v plném počtu. Zbylé dva góly, Timminse a Whitneyho padly v přesilových hrách.

Hlavní trenér Ďáblů z Albany Rick Kowalsky si dále chválil výkony i obránců Merrilla, Gelinase a útočníka Bouchera. V bráně se poprvé objevil Scott Wedgewood, připsal si 24 zákroků. Jeden puk skončil za jeho zády, to se stalo ve 49. minutě za stavu 3-0.

Prohráli jsme vhazování, protihráč zachytil puk na modré a nahodil vyšší puk. Já se postavil, aby mě trefil do hrudi, ale hráč přede mnou puk tečoval dolů.

řekl po zápase Wedgewood

Timmins i Whitney protáhli tedy svou bodovou sérii již na 3. zápas, tzn. že bodovali ve všech odehraných zápasech. Timmins má na svém kontě 2 góly a 3 asistence, Whitney 3 góly a 2 asistence.

Albany Devils odehráli prozatím 3 zápasy. První prohráli s Wolf Pack těsně 3-4, další dva domácí zvládli – proti Comets 3-2 a nyní Phantoms 4-1. V pátek v Norfolku se od 1:30 budou snažit protáhnout vítěznou sérii na 3 zápasy.Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?