Peklo / Hlavní zprávy / Fanoušci Devils vybírají novou gólovou znělku

Fanoušci Devils vybírají novou gólovou znělku

Fanoušci New Jersey Devils mají exkluzivní možnost vybrat si novou gólovou znělku.

Několik fanoušků bylo s novou gólovou znělkou při “home opener” s Islanders nespokojeno. Mnoho lidí začalo po jejím znění bučet.

Očekávali totiž, že si zařvou oblíbené “Hey, you suck!”, místo toho ale začala hrát písnička od Bona Joviho, “This is Our House”.

Někteří byli nešťastní, že se vůbec znělka změnila. Ostatní chtěli jinou znělku, anebo je to vůbec nezajímalo. Ale téměř nikdo si neoblíbil tuhle znělku.

Na stránce Devils byl umístěn dopis fanouškům s následujícím textem:

“Když Joshua Harris a David Blitzer koupili v srpnu New Jersey Devils, dali nám jednu instrukci: ‘Udělejme Devils nejlepším sportovním klubem – na ledě i mimo něj’.

Naším cílem je, a vždy bude, vybudovat klub, na který budeme všichni hrdí. Úspěchy Devils na ledě přichází z obětavosti ke klíčovým zásadám: poctivost, čestnost, tým na prvním místě a důstojnost. Naši hráči se nikdy neposmívali nebo nezostudili soupeře, nehledě na podmínky. Každé střídání odehrajeme s velkou snahou a hrajeme pro to, co máme vepředu na dresu. Tyto základní věci definují to, co znamená být součástí Devils Family (rodiny Devils). Bohužel, organizace se vždy nesžila s vysokými standardy, které jsme stanovili na ledě. To se pokuísme změnit.

Všeobecně neradi měníme nějaké tradice. V posledních letech několik fanoušků začalo křičet něco, co odradilo velkou skupinu naší fanouškovské základny a některé i rozzuřilo. Naše síla je v jednotě. Chceme herní zkušenosti takové, které představují, jací jsme na ledě, učiní všechny věkové skupiny hrdé z toho, kdo jsme a reprezentují naší komunitu.

Vy jste klíčem, který tak může učinit. Chceme obnovit tradici, která reprezentuje nás na ledě, která znamená to, že jsme členi Devils Family.

Chtěli bychom znát váš názor ve volbě nové gólové znělky. Vaše návrhy vezmeme v potaz a ty nejoblíbenější uvedeme v každém z následujících tří domácích zápasů. Z těchtto znělek si pak fanoušci vyberou jednu. Ta vítězná bude uvedena 2. listopadu v domácím zápase proti Philadelphii.

Jsme rádi, že vám záleží na tradicích okolo Devils a doufáme, že jste stejně nadšení být součástí nových tradicí, které utvoří následující dekády. Výhoda domácího ledu je v našich rukách.”

Devils signs

Podpisy ze stránky devils.nhl.com od generálního manažera, CEO (ředitele obchodní společnosti) a prezidenta klubu.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?