Peklo / Preview / Konečná zastávka kanadského tripu – Ottawa

Konečná zastávka kanadského tripu – Ottawa

New Jersey Devils dnes v noci ukončí svůj 6-ti zápasový trip Kanadou symbolicky v jejím hlavním městě Ottawě. Jak víme, z tohoto tripu si Ďáblové zatím odnesli pouhopouhé 2 bodíky za nějaká ta nastavení.

Ottawa začínala sezonu taktéž tripem – začínala dvěma zápasy s týmy Východní konference – Buffalem (výhra 1-0) a Torontem (prohra v prodloužení 4-5) a poté se přesunuli na západ, kde navštívili stadion Kings (prohra 3-4 v prodloužení), Sharks (prohra 2-3), prohra v Anaheimu (1-4) a  výhra ve Phoenixu (4-3). Nyní se tedy poprvé v sezoně 13/14 představí svým fanouškům a budou se chtít před nimi náležitě vytáhnout.

V minulé sezoně Devils odehráli se Senátory 3 zápasy a ve všech třech dokázaly Ďábly porazit. V prvních dvou zápasech měli Senátoři pevnější nervy a dokázali oba zápasy vyhrát na nájezdy. Poslední zápas už pak vyhráli bez komplikací 2-0. Nyní budeme mít možnost toto Ottawě vrátit – i v této sezoně budeme proti Senators hrát celkem 3x.

 

18. 2. 2013  |  Prohra 1-2 SO

Do sestavy Devils se vrací dvojice Carter – Tedenby. Carter se vrací po 3-zápasové pauze zaviněné zraněním v horní polovině těla. Do sestavy se poprvé v sezoně vešel i Mattias Tedenby, který se zařadil na soupisku po tom, co byl na Injury List zařazen Ryane Clowe.

Senátoři přišli před sezonou o svého kapitána Daniela Alfredssona, který se poroučel ke konkurenci z Detroitu. Jeho místo se snažilo vedení zaplnit a přivedlo hvězdu Ducks, Bobbyho Ryana, o kterého jevil před sezonou zájem i Lamoriello.

 

25. 3. 2013  |  Prohra 2-3 SO

Ve formě se v řadách Sens jeví trojice Spezza, Turris a právě Rayn. Všichni tři vedou bodování svého týmu s 5-ti body. Jason Spezza jediný se 4-mi góly. Tato trojice je následována Milanem Michálkem se 4-mi body za gól a 3 asistence.

Devils v minulém zápase vyšli na prázdno, tudíž je zbytečné mluvit o některém hráči, který by byl snad ve formě.

Na Injury Listu mají Devils zmíněného Ryana Clowa, který byl preventivně umístěn na listinu, vzhledem k jeho minulosti a problémům právě s otřesy mozku. Mimo bude minimálně 2 zápasy. Senators jsou bez zranění.

Stats Senators Devils

STREAM BUDE ZAJIŠTĚN!

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?