Peklo / Binghamton Devils / Ďáblové podlehli Admirálům na nájezdy

Ďáblové podlehli Admirálům na nájezdy

Do zápasu vstupovali Albany a Norfolk ze zhruba stejné pozice. Oba týmy měli po 5-ti bodech, Devils má ale zápas k dobru. Devils i Admirals vlétli do zápasu a po 7-mi minutách se domácí Norfolk v přesilové hře ujal vedení, když byl na 2 minuty za krosček vyloučen obránce Reece Scarlett. Gól vstřelil Steven Whitney, bratr Joa z Albany.

Odpověď Ďáblů na sebe nenechala dlouho čekat a za necelých 5 minut, taktéž v přesilové hře, přišla odpověď z hole Erica Gellinase a bylo srovnáno 1-1. Přihrávali mu Merril a Timmins.

Po hektické 1. třetině, kdy padly 2 góly a přišlo několik vyloučení se o přestávce oba týmy zklidnili a ve zbylých dvou třetinách hráli podstatně rozvážněji. Poté již přišlo pouze po jednom vyloučení na obou stranách, ale žádný gól již ani na jedné straně nepřibyl.

Došlo tedy na nájezdy, kde to ze strany Devils vypadalo, jako by se borci z Albany učili od svých parťáků z Newarku. V nájezdech se neprosadil ani jeden hráč, navíc poslední dva  nájezdy borci z Norfolku proměnili a nebylo co řešit. Ďáblové si tedy odvezli z Norfolku alespoň bod.

V bráně dnes byl Keith Kinkaid, který si připsal 21 zákroků a několikrát svůj tým podržel a dovedl ho alespoň k jednomu bodu. Za Devils se k nájezdům postavili Sislo, Boucher, Matteau a Whitney, ale ani jeden z borců se neprosadil. Scott Timmins prodloužil svoji bodovou sérii na 4 zápasy a se 6-to body vede bodování týmu.

Oba týmy se spolu potkají opět dnes, tentokrát na ledě v Albany v 1:30 v noci, takže budeme přinášet průběžné výsledky mezi třetinami zápasu New Jersey Devils a New York Rangers, který začíná dnes v 1:00 v noci!

Útočníci: Reid Boucher, Mike Hoeffel, Cam Janssen, Stefan Matteau, Chris McKelvie, Rod Pelley, Harri Pesonen, Tim Sestito, Mike Sislo, Scott Timmins, Joe Whitney, David Wohlberg

Obránci: Brandon Burlon, Eric Gelinas, Seth Helgeson, Dan Kelly, Jon Merrill, Reece Scarlett

Brankáři: Keith Kinkaid, Scott Wedgewood

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …