Peklo / Binghamton Devils / Albany vyhrálo proti Utice!

Albany vyhrálo proti Utice!

Před hledištěm, které 20 let nevidělo zápas AHL, vyhráli Devils 4:1.

Utica Comets se stala před touto sezonou farmou Vancouveru a opět tak začala hrát AHL. I proto bylo 3815 přítomných diváků v Utica Memorial Auditorium před zápasem velmi natěšeno.

V osmé minutě ale přišel první gól a dali ho hosté z Albany. Prosadil se Joe Whitney svým čtvrtým gólem v sezoně. Druhou asistenci si u tohoto gólu připsal Scott Timmins, který tak svou sérii bodování prodloužil na šest utkání, což se v historii před tím nikomu v Albany nepodařilo.

O pár chvil později, během přesilové hry, sehráli Devils další povedenou akci. Reid Boucher nahrál Whitneymu na levý kruh v útočném pásmu, ten nabil Merrillovi, jehož ránu brankář Cannata nemohl chytit – 0:2!

Další branka padla až ve třetí třetině. Nahrávku Kellyho Zajaca zužitkoval gólem na 3:0 Chris McKelvie. Výhru gólem do prázdné potvrdil Joe Whitney.

Jedinou branku domácích vstřelil Frank Corrado v 54. minutě.

Utica Comets 1:4 Albany Devils
54. Corrado (Sauve, Pelletier) – 8. Whitney (Kelly, Timmins), 9. Merrill (Whitney, Boucher), 50. McKelvie (K. Zajac), 60. Whitney (Boucher, Helgeson)

Střely: 23:23 (5:10, 9:6, 9:7)

Sestavy
Comets: Cannata – Biega, Sauve, Tommernes, Mullen, Corrado, Andersson – Hamill, Stuart, Marshall, Wilson, Lain, Dalpe, Blomstrand, Pelletier, DeFazio, Archibald, Grenier, Ferriero
Devils: Kinkaid – Helgeson, Merrill, Burlon, Kelly, McPherson, Scarlett – Whitney, Pelley, K. Zajac, Sestito, Boucher, Pesonen, McKelvie, Timmins, Matteau, Janssen, Wohlberg, Hoeffel

Rozhodčí: Ciamaga, Skilliter – Petrus, Trempe

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …