Peklo / Preview / Schneider vs. Luongo podruhé!

Schneider vs. Luongo podruhé!

Devils se dnes od 1:00 střetnou doma v Newarku, podruhé a naposled v letošní sezoně, s bývalým působištěm Coryho Schneidera – s Vancouverem. První zápas, který se odehrál zhruba před čtrnácti dny vyzněl lépe pro Luonga, když výhru pro Canucks vstřelil ve 3. minutě prodloužení Mike Santorelli. Nyní se tito dva postaví s největší pravděpodobností opět proti sobě!

 

8. 11. 2013  |  VAN 3-2ot NJD

Canucks zavítají do New Jersey v rámci svého východoamerického tripu, kdy postupně navštívili stadiony ve Philadelphii (V 3-2), Buffalu (V 3-0), Pittsburghu (3-4 ot), Columbusu (P 1-3), Long Islandu (V 5-4) a nyní v New Jersey. Poté letí ještě do St. Louis a po 7-mi zápasovém tripu se vrací domů. Už teď lze ale konstatovat, že tento dlouhý trip byl pro Canucks velmi úspěšný. Z dosavadních 5-ti zápasů vytěžili 7 bodů, z 10-ti možných, což je opravdu slušné.

Na známé místo se také vrací kouč kosatek – John Tortorella, který zde zažil nejedno zklamání a bude zde chtít se svým novým týmem určitě uspět. Pomáhat mu k tomu budou určitě bratři Sedinové, kteří vedou bodování svého týmu. Henrik se 13-ti body (3+10) a Daniel s 10-ti (3+7). Doplňuje je Jason Garrison (2+7) nebo Mike Santorelli (4+3).

Na straně Devils se pravidelně prosazuje Jaromír Jágr, který má z posledních dvou zápasů 3 asistence. Spolu s Markem Židlickým vedou bodování Devils.

Z IR listu zmizel Patrik Eliáš a dnes pravděpodobně naskočí do zápasu. Mimo bude kapitán Bryce Salvador, který kvůli úmrtí blízké osoby tráví čas doma s rodinou. Na jeho místo je povolán Eric Gelinas z Albany. Dále bude chybět Rayne Clowe, který má stále problémy s hlavou. Canucks se musí obejít bez Jannika Hansena (zranění v horní polovině těla), Alexandra Burrowse (noha) a Jordana Schroedera, který má vymknutý kotník.

Elias-Loktionov-Jagr
Olesz-Zajac-Brunner
Zubrus-Henrique-Ryder
Carter-Gionta-Bernier

Greene-Fayne
Volchenkov-Zidlicky
Gelinas-Larsson

Cory Schneider

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?